Záber zo seriálu The Crown Foto: MovieStillsDB

Netflix prezradil dátum premiéry obľúbeného a oceňovaného seriálu vychádzajúceho zo života kráľovskej rodiny.

Popularita úspešného seriálu Koruna (The Crown) po smrti kráľovnej Alžbety II. na Netflixe mimoriadne vzrástla. Pritiahol k obrazovkám nových divákov, ale aj tých, ktorí ho už videli predtým. Medzi fanúšikmi však pretrvávala otázka, kedy môžu očakávať na 5. sériu. A streamovací gigant konečne prezradil dátum jej premiéry, informuje The Guardian

Článok pokračuje pod videom ↓

Netflix počas svojej konferencie TUDUM ohlásil okrem iného aj dátum premiéry seriálu Koruna. A ak sa už nemôžete dočkať, máme pre vás dobrú správu. Na obrazovky streamovacej služby sa dostane už 9. novembra.

Diana a Charles

Bol zverejnený aj krátky teaser, ktorý sľubuje, že sa dej bude sústrediť na Dianu, princeznú z Walesu a princa Charlesa, dnešného Karola III., s ktorým tvorila manželský pár.

Búrlivé obdobie kráľovskej rodiny

Ako možno viete, Diana v jednom z rozhovorov počas svojho života uviedla, že v ich manželstve boli celý čas vlastne traja. A práve búrlivé obdobie ich rozchodu by mala Koruna zachytávať.

Dokonca by mohla obsiahnuť aj Dianinu smrť a ďalšie medializované škandály, ktoré sa v tomto období s kráľovskou rodinou spájajú.

Princeznú Dianu stvárni Elizabeth Debicki, Dominic West princa Charlesa a Imelda Staunton preberie po Olivii Colman rolu kráľovnej Alžbety II.

Najnovšie články