Foto: MovieStillsDB

Eleven mala v druhej sérii zabiť dôležitú postavu, tvorcovia sa ale napokon rozhodli inak.

Druhú sériu seriálu Stranger Thing už síce máme dávno za sebou. Tvorcovia sa ale rozhodli, že na Twitteri vyzradia zaujímavý detail. Eleven mala zabiť dôležitú postavu, napokon sa tak ale nestalo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Eleven mala z milosti zabiť dôležitú postavu

Druhá séria Stranger Things bola odvysielaná v októbri v roku 2017. Ako píše portál Screenrant, diváci boli svedkami toho, ako Eleven skúmala svoju minulosť a pátrala po svojej rodine. Séria sa od fanúšikov dočkala zmiešaných reakcií, nepáčila sa im najmä epizóda Stratená sestra (The Lost Sister). Práve v druhej sérii sa ale Eleven dozvedela viac o svojej matke Terry a o práci doktora Brennera v tajnom laboratóriu.

Tvorcovia sa rozhodli, že sa prostredníctvom Twitteru podelia o detaily z tvorby a zo zákulisia, o ktorých vie len málokto. Azda najšokujúcejšie zo všetkých bolo odhalenie, že Eleven mala z milosti zabiť jednu z dôležitých postáv, a to svoju matku, píše UNILAD.

Foto: Netflix

Počas sledovania seriálu sme videli, že Terry sa na výskumoch doktora Brennera podieľala dobrovoľne. Nemohla však v plnej miere tušiť, čo sa za dverami laboratórií v skutočnosti odohráva. Navyše, Terry bola v tom čase tehotná, čakala dcérku Jane. Brenner jej ju ale ukradol a dal jej meno Eleven.

Najsilnejšie momenty prvých sérií

Terry robila všetko, čo mohla, aby svoju dcéru dostala späť, avšak márne. Keď ju neskôr Eleven našla, bola jej matka v katatonickom stave. Eleven však našla spôsob, ako s ňou komunikovať, vďaka čomu sa jej podarilo odhaliť pravdu o pekelnom laboratóriu. Aj stretnutie Eleven a Terry patrilo medzi tie najsilnejšie momenty prvých sérií Stranger Things.

Terry ale nie je jediná postava, ktorú mohol postihnúť iný osud. Tvorcovia prezradili aj to, že v čase, keď bol Will Byers posadnutý Mind Flyerom, sa diskutovalo o tom, že by mohol zabiť Boba Newbyho. Napokon ho ale o život pripravil demogorgon.

Foto: MovieStillsDB

Podľa mnohých fanúšikov bol práve toto najviac srdcervúci moment z celej série, Bob totiž nejednému divákovi prirástol k srdcu. Aj keď to bol veľmi smutný moment, jednoznačne by bol ešte tragickejší, keby Bob napokon podľa pôvodného plánu zomrel rukou Willa Byersa.

Tvorcovia už teraz usilovne pracujú aj na piatej, poslednej sérii Stranger Things. Veľa toho zatiaľ neprezradili, pre portál Collider sa ale vyjadrili, že bude o niečo kratšia ako štvrtá séria. Dočkať by sme sa mali 8 epizód.

Najnovšie články