Foto: Netflix

Ľudia sú zo seriálu sklamaní.

Seriál s názvom Ashley Madison: Sex, Lies & Scandal sa v posledných dňoch zaradil medzi tie najsledovanejšie. Prekvapivé ale je, aké má zlé hodnotenia. Pozerajte ho preto len na vlastné riziko.

Článok pokračuje pod videom ↓

Život je krátky. Dopraj si románik

„Život je krátky. Dopraj si románik.“ Týmito slovami v roku 2001 uviedla agentúra Ashley Madison, online zoznamka pre ľudí v manželstve, ktorí sa zaujímajú o možnosť nevery, na trh niečo nevídané, píše Netflix. Spoločnosť, a to, čo ponúka, mnohých nahnevala, no obrovské množstvo ľudí aj prilákala. Vďaka tomu firma zarobila milióny dolárov a získala si pozornosť médií. Zdalo sa, že jej úspech je nekonečný, no potom prišiel prudký pád a tajomstvá 37 miliónov ľudí boli zrazu nečakane odhalené.

Foto: Netflix

Seriál Ashley Madison: Sex, Lies & Scandal sa zaoberá práve vzostupom a pádom nezvyčajnej zoznamky, ktorá ovplyvnila životy množstva párov a rodín. Súčasťou 3-dielnej dokusérie sú aj rozhovory s bývalými zamestnancami, ale aj s klientmi spoločnosti. Tvorcovia série sa zaujímali o to, čo milióny ľudí na tomto koncepte priťahovalo, ale aj o to, ako to celé vidia partneri niekdajších klientov. Zaujímavé je, že spoločnosť existuje aj dnes, zo škandálu sa pozbierala a aj naďalej poskytuje svoje služby.

Ľudia majú zmiešané pocity

Napriek tomu, že seriál v súčasnosti patrí na Netflixe medzi tie najsledovanejšie, neteší sa priaznivým hodnoteniam, ba práve naopak. Na ČSFD má momentálne len 58 %. Na IMDb si získal 6,3 hviezdičiek z 10. Podľa Rotten Tomatoes mu kritici udelili len 50 % a diváci ešte menej, biednych 38 %. Podľa niektorých je to teda riadny prepadák.

Niektorí ľudia to nevidia až tak zle a považujú dokument za celkom dobrý, no prekáža im, že sa v závere vlastne nedočkali rozuzlenia. Nie je totiž jasné, kto únik informácií spôsobil a ako to ďalej skončilo. Vie sa, že išlo zrejme o hackerskú skupinu, no nevie sa, kto za ňou bol. Viacero hodnotiteľov priznalo, že samotná téma seriálu ich zaujala, no spracovanie bolo slabšie.

Uložiť článok

Najnovšie články