Foto: Profimedia / MovieStillsDB

Kúpil si vytúžené topánky, možno však niekoho prekvapí, že ich nenosil a iba na ne sadá prach.

Každý nejako začínal a platí to aj o veľkých hollywoodskych hviezdach. Jednou z nich je, nepochybne, aj herec Adam Driver. V novom rozhovore s Jimmym Fallonom v jeho show však zaspomínal aj na dávne časy a priznal, čo si kúpil za svoj prvý herecký honorár. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Adam Driver sa rozpomenul aj na svoje štúdium na Juilliarde a spomenul milú príhodu o tom, ako behal z domu do školy napriek tomu, že to mal poriadny kus cesty. Následne prezradil, že svoj prvý väčší herecký honorár dostal za účinkovanie v seriáli Zákon a poriadok. Keď však priznal, čo si ako prvé kúpil, ľudí rozosmial.

Foto: Profimedia

Dovtedy si ich nemohol dovoliť

Nech to dnes znie akokoľvek šialene, aj Adam Driver je iba človek a v skutočnosti v tomto čase túžil po páre jordanov. Herec vysvetlil, že predtým nemal peniaze na takéto drahé topánky. Takže prvé, čo si kúpil, boli práve jordany.

Ak by ste si ale mysleli, že si ich okamžite obul, aby každý videl, že ich má, boli by ste na omyle. Driver si tieto topánky iba kúpil a vystavil. Nie preto, že by si chcel vytvoriť nejakú zbierku alebo podobne. Proste ich chcel, tak si ich kúpil. Na druhej strane sa obával, že ich zničí, tak na ne iba sadá prach.

Najnovšie články