Foto: Profimedia

Ak sa povie žena so zmyslom pre módu, určite sa mnohým ľuďom vybaví práve Andrea Verešová.

Existuje hneď niekoľko známych Sloveniek, ktoré sa rozumejú móde, no ak medzi nimi niekto vyniká, je to práve bývalá miss. Tá sa každý rok prekonáva a na nejednej udalosti patrí k najlepšie oblečeným. Či už sú to plesy alebo červené koberce, vždy ukáže tie najkrajšie outfity a vyzerá ako bohyňa. 

V roku 1999 vyhrala titul Miss Slovensko a dodnes ukazuje, že si korunku právom zaslúžila. 44-ročná Andrea Verešová starne s gráciou a krásu jej môže závidieť nejedna žena. Nechýba jej ani zmysel pre módu a všade, kde sa ukáže, ohuruje svojimi outfitmi, ktoré sú vždy dokonalo zladené a ukážu ju v tom najlepšom svetle.

Ples v Intru

Dlhé róby bývalej miss naozaj pristanú. Tí, ktorí ju pravidelne sledujú vedia, že väčšinou stavia na jednoduchosť, alebo naopak – na ligot, a tak jej tohtoročný outfit na Plese v Intru na Morave ľudí pozitívne prekvapil. Verešová sa predviedla v asymetrických šatách s mašľou v páse od návrhárky Jany Rychtárikovej.

V rovnakých šatách mohli ľudia v roku 2021 vidieť Natáliu Hoštákovú, ktorá sa v nich predviedla na Miss Universe.

Ako sa ukázalo, v kvetovaných ružovo-červených šatách Verešová fanúšikov naozaj uchvátila. V komentároch k jej príspevku nešetrili chválou a nazvali ju princeznou, či dokonca kráľovnou plesu. Výber šiat jej vychválili do nebies a páčilo sa im, že sú elegantné, no sexy zároveň.

Foto: Profimedia

Oslava Nového roka

V tomto rebríčku však nie sú len šaty. Andrea Verešová totiž dokáže zažiariť aj v overale – hlavne keď sa trblieta. Na oslavu Nového roka 2024 zvolila žiarivý overal v metalickej farbe s tenkými ramienkami a opaskom, ktorý splýval s overalom. Svoj účel však splnil, keďže zvýraznil jej osí driek a upriamil tak pozornosť na jej prednosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa By AndreaVeresova (@proseccorosebyandrea)

Aj v tomto outfite pridala modelka fotografie na sociálne siete a opäť jej fanúšikovia pod príspevkom vyjadrili svoju podporu a obdiv. Písali jej, že vyzerá ako zlatá rybka, ktorá plní priania a odkázali jej, že je nádherná.

Verešová si navyše v tomto outfite spropagovala vlastnú značku prosecca, a keď ide o propagáciu jej produktu, modelka sa vždy ukáže v tom najlepšom svetle.

Foto: Profimedia

Filmový festival v Karlových Varoch

Ak hľadáte jednu udalosť, kde na seba Andrea Verešová vždy strhne pozornosť, je to Filmový festival v Karlových Varoch. Keďže o jej tohtoročnom vzhľade sme vás už informovali, poďme sa pozrieť na tie predošlé.

Uložiť článok

Najnovšie články