Foto: SITA/AP

Amber zopakovala pred súdom starú klebetu o nikdy nepotvrdenom útoku Deppa na Kate Moss, ktorú vraj niekde počula. No môže ju to stáť veľa.

Už dnes by mala byť predvolaná k súdu, ktorý sleduje celý svet, americká topmodelka a bývalá priateľka Johnnyho Deppa, Kate Moss. Potvrdenú informáciu priniesol Decider. Čo to vlastne znamená a prečo môže ísť o jednu z najväčších chýb, ktorú Amber pred súdom urobila? 

Článok pokračuje pod videom ↓

Jedným z kľúčových momentov pri výpovedi Amber Heard bolo, keď z jej úst vyšla údajné fáma, podľa ktorej mal Johnny Depp zhodiť Kate Moss zo schodov. Z tohto dňa ešte stále prebiehajúceho súdneho procesu sa na internete stala virálnou reakcia Deppovho právnika, ktorý neskrýval svoju radosť.

Neskrývali nadšenie a video obletelo svet

Ako môžete vidieť vo videu vyššie, po tom, ako Amber vyslovila meno Kate Moss, Deppovi sa na tvári objavil úsmev. Jeho právnik sa musel otočiť dozadu na ostatných členov tímu a svoje nadšenie prejavil aj gestom. Následne Depp mierne pokrútil hlavou.

Portál Unilad hovorí, že spomínaný údajný incident, ktorý Amber predstavila pred súdom, nikdy nebol potvrdený. Moss nevyslovila žiadne tvrdenia o tom, že by bola vo vzťahu s Deppom týranou ženou. Práve preto ide o veľkú chybu zo strany Amber, ktorá ju teraz môže stáť veľ, keďže Moss bola na poslednú chvíľu predvolaná práve zo strany Johnnyho Deppa.

Na fotografii topmodelka Kate Moss Foto: SITA/AP

Pomôže Deppovi očistiť povesť?

Podľa expertov by táto situácia mohla hercovi pri súdnom procese nahrávať. Dôvodom je, že s Kate Moss sú údajne stále v dobrom priateľskom vzťahu, kvôli čomu jej svedectvo nebolo predtým povolené. To sa ale vďaka výpovedi Amber zmenilo a teraz môže pred očami celého sveta potvrdiť alebo vyvrátiť zatiaľ údajnú fámu o tom, že ju Johnny Depp zhodil zo schodov.

„Jednou z chýb, ktoré Amber urobila, bolo že spomenula Kate Moss, čo potencionálne dalo možnosť tomu, aby bola predvolaná ako svedok a povedala, že to, čo tvrdí Amber, sa nikdy nestalo,“ Unilad cituje slová právničky Mitry Ahouraian.

História vzťahu medzi Johnnym Deppom a Kate Moss siaha do 90. rokov, kedy spolu štyri roky tvorili pár. Amber Heard už prišla s údajným incidentom na schodoch v minulosti a prezentovala ho ako klebety, ktoré počula, píše Sky News.

Kate Moss sa podľa všetkého nezúčastní súdu osobne, ale bude vypovedať prostredníctvom video spojenia. Ako uvádzame vyššie, očakáva sa, že by mohla pomôcť Deppovi. No stať sa môže čokoľvek. Ako to dopadne a čo prezradí, vás budeme informovať.

1
Uložiť článok
Komentovať