Foto: Profimedia / MovieStillsDB

Exmanželka obvinila Deppa zo zneužívania a násilia.

Súdny proces medzi Johnnym Deppom a jeho exmanželkou Amber Heard trval niekoľko mesiacov, no jeho následky budú dvojicu sprevádzať ešte poriadne dlho. Najnovšie sa rieši ponuka pre Deppa od Disney, ktoré malo v pláne nový diel Pirátov z Karibiku, píše Daily Mail

Článok pokračuje pod videom ↓

Johnny Depp, ktorý v piatok 9. júna oslavuje okrúhle 60. narodeniny, dostal podľa médií ponuku figurovať ako ikonický pirát Jack Sparrow v sérii Piráti z Karibiku. Filmy, ktoré vydávalo štúdio Disney, pozná celý svet najmä vďaka výkonom Deppa.

Foto: Profimedia

Pre fanúšikov série je tu však zlá správa, a síce, že Johnny Depp už nikdy neplánuje akokoľvek spolupracovať s Disney. Dôvod je reakcia spoločnosti na jeho súdny proces s exmanželkou Amber Heard. Herečka tvrdila, že ju Depp fyzicky aj psychicky týral a zneužíval.

Súd vyhral, štúdio sa mu otočilo chrbtom

Súd sa vliekol viac ako 6 mesiacov, pričom každý sa v prípade naklonil k jednej zo strán. A práve Disney s ním ukončilo spoluprácu v momente, keď sa ešte len objavili prvé obvinenia z tábora Amber. Súd napokon Depp vyhral, no sklamalo ho to, že štúdio, s ktorým úzko spolupracoval viac ako 15 rokov, sa mu obrátilo chrbtom a opätovne sa ozvalo až v momente, keď sa súd skončil.

Foto: SITA/AP

Depp odmietol prípadné pokračovanie v role Jacka Sparrowa aj napriek tomu, že údajný honorár mal činiť 20 miliónov dolárov. Zo zdrojov blízkych hercovi však prišla informácia, že peniaze v tom nehrajú žiadnu úlohu, pretože rovnako ako Disney, aj Warner Bros je u Deppa na čiernej listine po tom, ako ho vymazali z príbehu Fantastické zvery, kde hral zlého čarodejníka Grindelwalda.

Najnovšie články