Foto: MovieStillsDB

Film The Whale sa konečne dočkal prvého traileru.

Brendan Fraser si počas svojej kariéry prešiel neľahkým obdobím a na niekoľko rokov upadol do zabudnutia, neobjavoval sa v žiadnych nových filmoch. Jeho veľkým návratom je ale film The Whale, ktorý si diváci budú môcť pozrieť už v decembri. Trailer k filmu mnohých potešil, hercovi už teraz prajú, aby vyhral Oscara.

Článok pokračuje pod videom ↓

Diváci sú z traileru nadšení

O natáčaní filmu The Whale sme vás už informovali začiatkom septembra. V tom čase ešte nebol k dispozícii trailer k filmu, teraz ale konečne uzrel svetlo sveta a fanúšikovia sú nadšení. Ako informuje portál UNILAD, fanúšikovia sa návratu Brendana Frasera nevedeli dočkať a zdá sa, že tento film je skvelým opätovným naštartovaním jeho kariéry.

Film vznikal pod taktovkou režiséra Darrena Aronofského. Sleduje príbeh Charlieho, ktorého doma uväznila extrémna obezita. Snaží sa nadviazať vzťah so svojou dcérou, tínedžerkou Ellie (vo filme ju stvárňuje Sadie Sink známa zo seriálu Stranger Things).

Zaslúži si hviezdny návrat, prajú mu Oscara

To, samozrejme, vôbec nie je ľahká úloha. Charlie totiž pred rokmi svoju dcéru a manželku opustil, pretože sa zamiloval do muža. Jeho partner ale tragicky zahynul a Charlie sa uchyľuje k jedlu, ktoré je pre neho akousi ochrannou prikrývkou pred celým svetom.

Trailer, ktorý sa na internete objavil, má síce len minútu, no diváci sú nadšení a veria, že Fraser si jednoznačne zaslúži všetok úspech a poctu. Už teraz sa na sociálnych sieťach objavujú komentáre o tom, že diváci očakávajú potoky sĺz a traumu, avšak v tom najlepšom zmysle slova. Ďalší píšu, že očakávajú Fraserov hviezdny comeback.

Niekoľkí dokonca už teraz vyjadrili nádej, že za svoju úlohu vo filme The Whale dostane Fraser Oscara. Mnohí fanúšikovia sa zhodli, že po tom, čo bola jeho kariéra drastickým spôsobom na roky pozastavená, si to herec skutočne zaslúži. Diváci hovoria o Brendanovi Fraserovi ako o legende, ktorá si zaslúži hviezdny návrat.

Dôkazom toho, že ho ľudia naozaj vítajú s otvorenou náručou, je aj 6-minútový potlesk, ktorý si 53-ročný herec vyslúžil v septembri na filmovom festivale. Fraser sa počas neutíchajúceho standing ovation neubránil slzám. Podporu mu na sociálnych sieťach vyjadrili aj hereckí kolegovia. Prví diváci si budú môcť film pozrieť v amerických kinách už 9. decembra. Dúfame, že sa čo najskôr dostane aj k nám.

Najnovšie články