Foto: MovieStillsDB

Nie všetci fanúšikovia sú nadšení, že na druhú polovicu seriálu musia čakať. No aspoň im zostáva priestor na búrlivé diskusie.

Koncom minulého týždňa dorazila na Netflix očakávaná tretia séria seriálu Bridgerton, ktorá priniesla to, čo mnohí aj očakávali: klebety, dávku romantiky, no aj vášne — malý spoiler, dokonca aj medzi ústrednou dvojicou. Ako ukazujú čísla FlixPatrolu, nachádza sa na čele najsledovanejších po celom svete. Zatiaľ sme však videli len jeho polovicu a vyzerá to tak, že sa ešte je na čo tešiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Streamovacia služba v prípade tohto seriálu postupovala tak, ako už niekoľkokrát v minulosti a odpremiérovala najprv štyri epizódy. Na ďalšie štyri si budeme musieť počkať do 13. júna. No diváci sú na ne veľmi zvedaví a už sa objavujú náznaky toho, čo môžeme očakávať.

Foto: MovieStillsDB

Dostala vysoké hodnotenia

Fanúšikovia Bridgertonu sú podľa hodnotení, ktoré seriálu udeľujú, zatiaľ s treťou sériou spokojní. Na ČSFD jej svieti 75 % a na portáli IMDb hodnotenie 7,4/10. Pre porovnanie len podotýkame, že prvá séria z tohto hľadiska taká úspešná nebola a na ČSFD obstála len na 66 %.

Tentoraz sledujeme púť za láskou Penelope a Colina a zdá sa, že je to na dobrej ceste. No netreba zabúdať na to, že my vieme jedno tajomstvo, ktoré on zatiaľ nie. Ak Bridgerton sledujete, viete, o čom hovoríme a zbytočne to prezrádzať nebudeme.

A ak ste čítali knižnú predlohu, taktiež vám je zrejmé, že seriál nejde úplne podľa nej, takže môže prekvapiť aj týchto divákov. Týka sa to napríklad aj vzrušujúcej scény v koči a témy lady Whistledown. Ak by totiž seriál išiel podľa kníh, jej identitu by Colin odhalil ešte pred zasnúbením. Zostáva nám teda iba v napätí čakať, čo sa na obrazovkách Netflixu stane.

Foto: MovieStillsDB

Vyzerá to tak, že táto scéna nebola tá najhorúcejšia

Penelope stvárňuje herečka Nicola Coughlan, ktorú, ako avizuje portál UNILAD, čaká v druhej polovici tejto série sexuálna scéna, ktorú v médiách opisujú ako „veľmi nahú“. Čo to presne znamená, zatiaľ nevieme.

Prvá séria Bridgertonu obletela svet práve aj diskusiou o jej sexuálnych scénach. Tej druhej zas mnohí diváci vyčítali, že ich tu bolo málo. Či sa tvorcovia „poučili“ a dajú ľuďom viac toho, čo chceli, uvidíme už čoskoro.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články