Ilustračná foto: Pexels

Toto skrátka nikto nevymyslí, to je život.

Aj keď život sám vie priniesť množstvo kurióznych situácií, niektorým sa aj tak dá ťažko uveriť. Na našom webe sme už informovali o niekoľkých bizarných dopravných nehodách, ktoré sa udiali nielen na Slovensku, ale aj kdekoľvek inde na svete. Tentokrát sa zrak celého sveta motorizmu upriamil na diaľnicu na Floride, kde medzi účastníkmi nehody figuruje dcéra, jej 71-ročná matka a korytnačka, ktorá ju počas jazdy autom trafila do hlavy.

Noviny The Daytona Beach News-Journal informovali o pomerne bizarnej nehode na jednej z floridských diaľníc. Počas rutinnej jazdy autom totiž ženu na sedadle spolujazdca vo vysokej rýchlosti trafila do hlavy korytnačka, ktorá nečakane prerazila čelné sklo. Nehoda sa stala minulú stredu 21. apríla na diaľnici Interstate 95.

Vodičom vozidla bola dcéra 71-ročnej ženy, ktorá si nevie vysvetliť, ako sa incident stal. Trasu po diaľnici už poznala naspamäť a zrazu im len korytnačka prerazila čelné sklo a trafila jej prísediacu mamu do hlavy.

Vodička okamžite zastala pri krajnici a privolala záchranárov. Zranenú spolujazdkyňu následne hospitalizovali s ľahkými reznými ranami na tvári, nehoda tak nemala fatálne následky, pretože nálet korytnačky na tvár ženy „zjemnilo“ čelné sklo.

Čo sa týka korytnačky, tak vyšetrovatelia kurióznej nehody nevedia, ako sa zviera v aute ocitlo. Pravdepodobne ju však do vzduchu vymrštil iný automobil. Korytnačka nehodu prežila taktiež, mala len pár škrabancov na pancieri. Privolaní hasiči ju živú a zdravú následne vypustili do blízkeho lesa.

0
Uložiť článok
Komentovať