Foto: Profimedia, Instagram.com/azealiabanks

Bizarné chúťky 29-ročnej raperky.

Známa raperka Azealia Banks nedávno pobúrila svojich fanúšikov a používateľov sociálnych sietí. Na svoj profil na Instagrame totiž zavesila znepokojivé video. V ňom mala 29-ročná hudobníčka vykopať z hrobu svojho mŕtveho kocúra a následne ho uvariť v hrnci na sporáku.

S veľmi zvláštnou a nechutnou zábavkou sa nedávno na svojom Instagrame s fanúšikmi podelila 29-ročná americká raperka Azealia Banks. Tá totiž mala zdieľať so svetom sériu fotografií i videí, na ktorých vykopáva svojho zosnulého domáceho miláčika – kocúra Lucifera. To ale nebolo všetko – Azealia ho mala následne uvariť v hrnci, informuje web Unilad.

Na raperku sa zvrhla vlna kritiky

Samozrejme, video už stihlo z jej profilu zmiznúť, raperka ho zrejme vymazala pod tlakom svojich sledovateľov, ktorí jej činy označili za otrasné a nechutné. Pôvodný príspevok na Instagrame mal sprevádzať popisok: „Lucifer 2009-2020. Moja drahá mačička. Ďakujem ti za všetko. Legenda. Ikona. Navždy môj spoločník.“ 

Video však predtým, než ho Banks vymazala, videli desiatky tisíc jej fanúšikov. Kritika na seba nenechala dlho čakať, aj keď je otázne, či nešlo z jej strany len o nejaký žart a to, čo v skutočnosti varila, bola naozaj jej mŕtva mačka. Videá, samozrejme, unikli aj na ostatné sociálne siete.

Na podivnosti toho celého nepridáva ani zdieľaná fotografia niečoho, čo vyzerá ako váza. V nej je možné si všimnúť rôzne drevené vetvičky, kríž s Ježišom, obľúbenú voňavku Chanel, fľašu šampusu a lebku nejakého zvieraťa. Mnohí si myslia, že ide práve o lebku uvareného Lucifera.

Foto: Instagram/azealiabanks

Raperka vec vysvetlila

Raperka sa k celej veci opäť vyjadrila prostredníctvom série príbehov na Instagrame, kde všetkých hejterov označila za rasistov a celú vec sa snažila rozumne vysvetliť.

“Prečo si myslíte, že by som zjedla mŕtvu mačku, keď ledva zjem mŕtvu kravu,” prihovorila sa všetkým na Instagrame v sekcii Príbehy. Tam vysvetlila, že rozhodne svoju mačku nezjedla ani nič podobné. Podľa jej slov sa tento proces volá taxidermia a svojho miláčika si necháva prezervovať v peroxide, aby jeho hlava bola dostatočne vyčistená. Následne si chce dať z neho vyrobiť pamiatku v podobe šperku.

Foto: Instagram.com/azealiabanks

Fanúšikov nepobúrila prvýkrát

Nie je to pritom prvýkrát, čo Azealia pobúrila svojich fanúšikov. Ako podotkol web Unilad, už v minulosti sa raperka mala chváliť tým, že je bosorka a tri roky rituálne obetovala a masakrovala sliepky. S tým sa tiež nezabudla na sociálnych sieťach pochváliť. Zdá sa teda, že jej život zvláštne praktiky sprevádzajú neustále.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )