Foto: MovieStillsDB

Herci sa môžu počas natáčania občas ocitnúť v poriadne nepríjemnej situácii.

Brendan Fraser sa od svojho návratu na hollywoodske výslnie už viackrát vyjadril, že si musel dopriať dlhšiu pauzu najmä kvôli zdravotným problémom, ale aj kvôli ťažkostiam v súkromnom živote. Zdravotné komplikácie si privodil aj pri natáčaní filmu Múmia. Pri jednej scéne dokonca takmer prišiel o život.

Článok pokračuje pod videom ↓

Režisér chcel, aby to zahral vierohodnejšie

Ako informuje web The Vintage News, herec Brendan Fraser prezradil, že počas natáčania filmu Múmia (The Mummy) takmer prišiel o život. V nedávno odvysielanej epizóde The Kelly Clarkson Show popísal, že v jednej zo scén mal visieť na lane, vo filme sa totiž jeho postavu chystali obesiť pred davom hučiacich ľudí. No takmer sa pritom nedopatrením zadusil.


Stál na špičkách a okolo krku mal uviazané lano, no režisér k nemu pribehol a povedal mu, že to nevyzerá, akoby sa naozaj dusil a požiadal ho, aby to zahral trochu vierohodnejšie. Záber museli natočiť znova. Kamera sa spustila, Fraser stál opäť na špičkách a nad ním stál člen štábu, ktorý ťahal lano vyššie.

Na krátky čas upadol do bezvedomia

Ďalšia vec, ktorú si pamätá je, že ležal na zemi na boku a ústa mal plné štrku. Na krátky čas upadol do bezvedomia. Napokon ním koordinátor, ktorý má na starosti kaskadérov, zatriasol a Fraser sa prebral. Pogratuloval mu, že už aj on je v klube, podobná vec sa totiž vraj stala aj Melovi Gibsonovi pri natáčaní filmu Statočné srdce (Braveheart).

Foto: MovieStillsDB

Našťastie, aj keď sa Brendan Fraser na niekoľko rokov z obrazoviek stratil, opäť sa vrátil v plnej sile. Dôkazom sú ocenenia, ktoré si vyslúžil za film Veľryba (The Whale).

Najnovšie články