Ilustračné foto: Pexels

Polícia vyšetruje poľského kňaza, ktorý zorganizoval orgie.

Otec Tomasz Zmarzły vo svojom byte zorganizoval gay orgie, situácia sa ale zvrhla, keď sa jeden z účastníkov predávkoval tabletkami na podporu potencie. Záchranku musel zavolať prostitút, ktorý sa párty zúčastnil, Zmarzły však zdravotníkov odmietol vpustiť do bytu.

Záchranárov musel privolať prostitút

Ako píše web Mail Online, prokuratúra vyšetruje poľského kňaza, ktorý si objednal prostitúta a jeho priateľ skolaboval z predávkovania tabletkami na erekciu. Podľa miestnych médií otec Tomasz Zmarzły údajne usporiadal vo svojom byte v meste Dąbrowa Górnicza večierok. Po užití veľkého množstva tabliet na potenciu však v skorých ranných hodinách jeden z jeho priateľov nahý odpadol.

Záchrannú službu zavolal prostitút, na čo mu kňaz prikázal odísť. Keď prišli záchranári, našli prostitúta čakať pred bytom, ale otec Zmarzły ich údajne odmietol pustiť dovnútra. Podľa niektorých zdrojov to bol práve prostitút, ktorý sa predávkoval a odpadol. Poľský portál Fakt zas hovorí len o „osobe“, nešpecifikuje ale, kto odpadol a kto zavolal záchranku.

Podľa Mail Online na miesto musela byť privolaná polícia, ktorá záchranke vstup do bytu umožnila. Predávkovaného muža našli ležať v bezvedomí na podlahe. Previezli ho do nemocnice, kde sa zotavil a bol prepustený.

Odmietol pomôcť človeku v núdzi

Zdroj blízky incidentu pre poľské médiá povedal, že podujatie zorganizovali duchovní a malo čisto sexuálny charakter. Všetci účastníci vraj užívali tabletky na potenciu. Keď boli o incidente upovedomení Zmarzłeho nadriadení, kňaz poprel, že by organizoval gay orgie.

Sosnowiecky biskup, ktorý dohliada na farnosť kňaza, uviedol, že vymenoval komisiu, ktorá má urýchlene objasniť okolnosti tejto situácie. Prokuratúra medzitým začala vlastné vyšetrovanie kňaza za to, že nepomohol mužovi, ktorý očividne potreboval lekárske ošetrenie.

Najnovšie články