Foto: Huawei

Najznámejší MMA fighter na Slovensku nezaprie povesť zabávača.

Attila Végh najnovšie vtipným spôsobom prezradil čo-to o svojom hudobnom vkuse a spojil to s originálnou výzvou (nielen) pre svojich fanúšikov.

O Attilovi Véghovi je známe, že je fanúšikom netradičnej hudby. Na Valentína prekvapil zverejnením svojho romantického playlistu, v ktorom sa priznal, že okrem vtipného maďarského hitu počúva aj slovenských interpretov. V jeho mobile by si dokonca našiel aj skupinu Elán.

Foto: Huawei

Aktuálne zas oslovil fanúšikov na Instagrame značky Huawei unikátnou výzvou. S fanúšikmi sa tak podelil nielen o to, na akej hudbe si práve fičí, ale zároveň upriamil pozornosť na svoju najnovšiu technologickú hračku.

Attila aktuálne používa horúcu novinku – bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 4i. “Slúchadlá sú pre mňa super, lebo sú bezdrôtové a štupľové. To znamená, že s nimi môžem robiť čokoľvek a ešte sa nestalo, že by mi vypadli z uší. Používam ich aj na tréningoch a keď nechcem, aby ma nikto rušil. Iba si spustím ANC a môžem sa plne sústrediť,” pochvaľuje si víťaz Zápasu storočia.

ANC je špeciálna funkcia, ktorá potláča okolitý hluk a dokáže majiteľa slúchadiel izolovať od ruchov okolitého sveta. A čo je najlepšie? Môžeš si ju vyskúšať, aj keď tieto slúchadlá ešte nemáš. Stačí si pustiť Attilove video so spomínanou výzvou a pochopíš:

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Huawei Mobile CZ/SK (@huaweimobileczsk)

Že nič nepočuješ? Presne o to ide! Takto totiž funguje funkcia potlačenia hluku, ktorou sa môžu pochváliť tieto štýlové “štuple” od Huawei ako jediné vo svojej kategórii. Stačí ju zapnúť a môžeš si nerušene vychutnávať svoje obľúbené songy bez toho, aby ťa rušili hlasné domáce rozhovory, zvuky z ulice či spolucestujúci v MHD.

FreeBuds 4i prišli do predaja len nedávno a svojimi parametrami urobili medzi cenovo dostupnými slúchadlami poriadny prievan: na jedno nabitie vydržia hrať až 10 hodín a štýlové nabíjacie puzdro im doplní šťavu bleskovou rýchlosťou. Stačí 10 minút nabíjania a môžeš ich používať až ďalšie 4 hodiny.

Ak sa chceš zapojiť do Attilovej výzvy, tipni si jeho odpovede na tri otázky nielen o hudbe, ktoré vo videu dostal. Svoje tipy napíš do komentára pod videom na Instagrame a automaticky si v hre o 3x Huawei FreeBuds 4i v hodnote 79 eur. Pozor, možnosť zapojiť sa a vyhrať máš len do stredy, 14. apríla do polnoci.

0
Uložiť článok
Komentovať