foto: interez.sk, Jaroslav Novák

Pohoda tento rok nebude.

Festival Pohoda sa tento rok neuskutoční, presúva sa na rok 2022. Dôvodom je pandemická situácia na Slovensku. Organizátori ale pre ľudí pripravili iné prekvapenie.

Dvadsiaty štvrtý ročník Pohody sa opäť presúva o rok, plná verzia festivalu tak bude v dňoch 7. – 9. júla 2022. „Rozhodli sme sa na základe konzultácií s expertkami a expertmi. Je nám to ľúto, ale naše rozhodnutie považujeme za nevyhnutné a správne. Zároveň sme rozbehli prípravy na sérii malých festivalov, ktoré chceme na trenčianskom letisku urobiť už toto leto, a ktorým sme dali názov Pohoda on the Ground,“ vraví Michal Kaščák. Mohlo by ísť o menší festival s kapacitou 1 000 alebo 2 000 ľudí.

foto: interez.sk, Jaroslav Novák

Všetky typy vstupeniek zakúpených na 24. ročník Pohody ostávajú v platnosti, týka sa to edície z roku 2020 i 2021. Ich prenesenie na budúci rok je tou najlepšou možnosťou, ako festival v týchto časoch podporiť. Zároveň však tým, ktorí to potrebujú, garantujú vrátenie plnej sumy za lístok. Na stránke www.pohodafestival.sk je zriadená sekcia Pohoda 20 → 22 s informáciami o presune festivalu aj s návodom, ako postupovať pri refundácii vstupeniek.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )