Foto: twitter.com

Simpsonovci mali znova pravdu a vedeli, čo sa stane v predposlednej časti Game of Thrones už v roku 2017.

Za posledné dva roky, počas ktorých museli všetci fanúšikovia Game of Thrones netrpezlivo čakať na veľké finále, vznikalo množstvo dohadov o tom, ako sa napokon dej vyvinie. Správna odpoveď sa skrývala celý čas v obľúbenom kreslenom seriáli, Simpsonovci. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Simpsonovci a samotní ich tvorcovia Matt Groening či Conan O´Brien sa môžu pýšiť priam neuveriteľne presnými predpoveďami, ktoré svetu priniesli a neraz nimi šokovali svojich divákov. Dokázali predpovedať smrť Stephena Hawkinga, tímy, ktoré sa umiestnia vo finále Svetového pohára alebo dokonca zvolenie Donalda Trumpa za prezidenta Spojených štátov.

Preto nás nemusí šokovať fakt, že dokázali predpovedať koniec Game of Thrones ešte predtým, ako ho samotný autor George R. R. Martin alebo scenáristi možno čo i len tušili. Prvá časť 29. série s názvom The Serfsons, ktorej dej asocioval práve na Game of Thrones, sme mohli vidieť ako drak ohňom upáli mesto. Teda presne to, čo prinieslo vyvrcholenie predposlednej časti.

Piata časť ôsmej série Game of Thrones s názvom The Bells tento motív skutočne použila. Daenerys Targeryen sa pri svojom najväčšom šialenstve rozhodla celé mesto upáliť za pomoci svojho posledného draka, ktorý jej zostal nažive. A celá scéna sa neuveriteľne podobala tej zo Simpsonovcov, ktorú odvysielali už v roku 2017.

Pozrime sa, ako si Simpsonovci predstavovali útok drakom

Ako môžeme vidieť, rodina Simpsonovcov vyjde na hradné múry a sleduje, ako je mesto spálené drakom. Je to teda úplne jasné. Množstvo z nás malo určite milión teórií, ako sa seriál napokon vyvinie. Tie nám nevyšli, no kľúč bol celý čas ukrytý v tomto kreslenom seriáli.

Už budúci týždeň sa môžeme tešiť na dlho očakávané finále a konečne sa dozvieme, kto z obľúbených hrdinov to napokon prežije a kto si zasadne na Železný trón. Predposledná časť priniesla množstvo prekvapení, keďže Daenerys spálila množstvo ľudí aj spolu s najväčšou časťou mesta a tým si získala veľa nepriateľov zo strany najbližších a zároveň ukázala svoj pravý charakter. Tak sa zrejme ešte máme na čo tešiť.

V Game of Thrones sa scéna s drakom presne zopakovala

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články