foto: https://www.fox.com/the-simpsons/

Simpsonovci už predpovedali viacero udalostí, ktoré sa neskôr splnili. Myslíte si, že im to vyjde aj tentokrát a vo finále majstrovstiev sveta sa objaví Mexiko a Portugalsko?

Simpsonovci patria medzi jeden z najobľúbenejších diváckych seriálov. Vo všetkých rebríčkoch obsadzujú prvé priečky a je teda nesporné, že túto rodinku zo Springfieldu miluje nespočetné množstvo divákov. No občas sa im podarí aj niečo nezvyčajné, a tak padá na seriál rúško záhadnosti. 

Okrem geniálne vykreslených charakterov sa tvorcovia rozhodli seriál posunúť ďalej. Neboja sa totiž experimentovať a takmer v každej časti môžeme nájsť paródiu z politiky, aktuálnych svetových udalostí, z filmového sveta alebo dokonca náboženstiev. Napriek tomu bavia svojich fanúšikov po celom svete.

Či majú tvorcovia Matt Groening, James L.Brooks a Sam Simon jasnovidecké schopnosti, je otázne. Podarilo sa im však predpovedať pár udalostí, ktoré sa neskôr splnili a písali sme vám už o nich v starších článkoch. Napríklad predpokladali zvolenie Trumpa za prezidenta, uhádli medailový zisk USA v curlingu na ZOH 2018 alebo dokonca predpovedali smrť Stephena Hawkinga.

Prinášame teda veľmi dobrú správu pre fanúšikov Mexika a Portugalska. V epizóde s názvom The Cartridge Family, ktorá vyšla v roku 1997, sa totiž finále Svetového pohára odohrávalo práve medzi týmito dvomi tímami. Nespomínajú síce rok, no všetky indície naznačujú, že by to mohol byť práve tento.

Na Twitteri fanúšikovia rozpútali vlnu reakcií:


„Simpsonovci predpovedali Mexiko a Portugalsko vo finále majstrovstiev. Nehovorím, že sa to splní, ale spomeňme si…“


Jeden fanúšik však dúfa, že vo svojom obľúbenom seriáli objaví zmienku o víťazstve Anglicka


Nič ešte nie je isté, no je dosť vysoká pravdepodobnosť, že by sa táto predpoveď mohla sčasti naplniť aj na súčasných Majstrovstvách sveta vo futbale, keďže obom tímom sa zatiaľ darí. Pravdou však je, že na základe rozdelenia tímov, sa môžu tieto dva tímy ocitnúť spolu jedine v boji v semifinále a z nich by teoreticky mohol vzísť jeden z tímov zapojených do boja vo finále. Nám nezostáva nič iné, ako si počkať na výsledok a aj naďalej obdivovať a milovať tento geniálny seriál. Možno sa v ňom niekedy objaví aj pozitívna predpoveď pre slovenských fanúšikov.

Pozri aj: Disney na prvom mieste nie je. Toto je 99 najlepších animákov všetkých čias podľa hodnotení divákov a kritikov

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )