Foto: MovieStillsDB

Televízny svet Zaklínača sa rozšíri.

Prvá séria seriálovej adaptácie kultového fantasy Zaklínač (The Witcher) sa na Netflixe stala obrovským hitom. To koniec-koncov potvrdili aj nedávno zverejnené výsledky sledovanosti, ktorými sa obľúbená streamovacia služba pochválila. Na druhú sériu si ale fanúšikovia seriálového spracovania budú musieť počkať až do roku 2021. No bez príbehov zo sveta Zaklínača nezostanú úplne – Netflix totiž pre všetkých pripravil veľké prekvapenie.

The Witcher: Nightmare of the Wolf je názov nového anime filmu, ktorý by sa na Netflixe mal objaviť ešte pred premiérou druhej série seriálového Zaklínača. Tá by mala mať premiéru, kvôli náročnosti produkcie, až v roku 2021. Netflix sa ale rozhodol, že dlhú pauzu medzi sériami vyplní jedinečným projektom.

Najskôr sa o výrobe anime filmu len špekulovalo, napokon ho samotná streamovacia služba potvrdila na svojom účte na sociálnej sieti Twitter.

„Špekulácie sú pravdivé, nový príbeh zo sveta Zaklínača je vo výrobe. Anime snímka The Witcher: Nightmare of the Wolf nás vezme opäť na Kontinent, kam mieri nová veľká hrozba,“ uvádza sa v oficiálnom príspevku Netflixu na Twitteri.

Za animovaným projektom bude stáť rovnaký tím tvorcov ako v prípade seriálového spracovania, vyrobí ho štúdio Studio Mir, ktoré stálo aj za obľúbeným anime seriálom Legend of Korra.

Žiadne ďalšie bližšie informácie o ohlásenom projekte nie sú známe. Nevedno teda, či v hlavnej úlohe uvidíme postavu Geralta z Rivie alebo niekoho iného. Známe nie je ani to, kedy konkrétne plánuje Netflix novinku vydať. Viacero webov ale predpokladá, že dočkať by sme sa ho mohli ešte tento rok.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )