Foto: Profimedia/ MovieStillsDB

Pre herečku to bol najhorší deň jej života.

Niekedy to herci naozaj nemajú ľahké. Kvôli úlohám vo filmoch musia neraz drasticky meniť svoj výzor a ani natáčanie nie je med lízať. Svoje o tom vie herečka, ktorá počas natáčania Game of Thrones prežila 10 hodín mučenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

10 hodín ju mučili

Herečka Hannah Waddingham sa podľa webu LADbible preslávila úlohou v seriáli Sex Education, no zahrala si aj v Game of Thrones. Práve tento počin jej privodil nočné mory, priznala, že počas nakrúcania prežila jeden z najhorších dní svojho života. V piatej a šiestej sérii seriálu hrala 48-ročná herečka postavu Septy Unelly.

Jej postava prechádzala mučením, v rámci ktorého bola popruhmi pripevnená k stolu a liali na ňu tekutinu. Toto mučenie musela herečka vydržať dlhých 10 hodín. Samozrejme, príjemné to nebolo ani jej hereckým kolegom, obzvlášť Lene Headey, ktorá jej tekutinu na hlavu vylievala.

Foto: MovieStillsDB

Zanechalo to na nej trvalé následky

V rozhovore pre Collider však Hannah priznala, že mala na výber dve možnosti: Buď mohla náročnú úlohu zvládnuť, alebo sa mohla sťažovať, že s takým niečím nesúhlasí a vycúvať. Natáčanie tejto scény trvalo celý deň, a keď sa jej členovia štábu pýtali, či je v poriadku, otvorene priznala, že nie, naozaj v poriadku nie je.

Dodala, že ju táto scéna potrápila nielen psychicky, ale aj fyzicky. Po toľkom kričaní ledva dokázala rozprávať, čo je traumatizujúce o to viac, že Hannah je zároveň aj speváčkou. Okrem toho mala na tele aj modriny.

Natáčanie brutálnej scény jej spôsobilo aj trvalé následky. Má panický strach z uzavretých priestorov, najmä v prípade, ak je človek ponorený pod vodu. A v konečnom dôsledku bolo v seriáli použitých len 30 sekúnd z celého natáčania úmornej scény.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články