Je veľa spôsobov, ako určiť, či poznáte človeka: môžete poznať jeho obľúbené jedlo, miesto, kam by chcel ísť, jeho hudobný vkus a mnoho ďalších vecí.  

Podľa týchto vecí sa niekedy rozhodujete, či sa k Vám daný človek hodí, alebo nie. Možno by ste mali zhodnotiť aj súlad z pohľadu astrológie. Predsa len, niečo na tom možno bude. Niektorí sa k sebe proste nehodia a iní si zas sadnú ako keby sa jeden pre druhého narodili.

Aké znamenia sa k sebe hodia?

Váhy a lev

znamenia obr 1

Ľudia s týmito znameniami sú spoločensky aktívni. Milujú spoločenské podujatia a sú otvorenejší. Lev má vždy svoje požiadavky a Váhy ich s radosťou naplnia.

Baran a Vodnár

znamenia obr 2

Táto dvojica sa nebude nikdy nudiť, pretože obaja milujú dobrodružstvo a vzrušujúce veci. Môžu byť vysoko inovatívni v spoločných aktivitách a radi jeden druhému nechávajú priestor a slobodu.

Baran a Rak

znamenia obr 3

Baran je vždy smelý a odvážny a Rak bude vždy očarený jeho silnou energiou, práve preto sa môže stať, že neuvážené slová Barana môžu citlivého Raka hlboko raniť

Baran a Ryby

znamenia obr 4

Baran a Ryby vedia byť k sebe veľmi dobrí a často naviažu hlboký vzťah. Ryby sú krehké a ohľaduplné, zatiaľ čo Baran má tendenciu byť lídrom a táto rovnováha pomôže ich vzťahu trvať dlhšie.

Býk a Rak

znamenia obr 5

Tieto znamenia sa navzájom dopĺňajú a majú medzi sebou vzájomné porozumenie. Úprimný Rak a podporujúci Býk, obaja si vážia domov a rodinu , čo im pomôže ostať spolu a vytvoriť rodinu.

Býk a Kozorožec

znamenia obr 6

Tieto dve znamenia sa vedia pochopiť a vedia, že sa môžu jeden na druhého spoľahnúť. Býk obdivuje prácu Kozorožca a jeho povahu, zatiaľ čo Kozorožec ocení láskavý a rozumný charakter Býka. Obaja majú hlboký zmysel pre materiálne hodnoty.

Strelec a Baran

znamenia obr 7

Oheň s ohňom?  Strelec nasleduje svoje srdce a nerád robí z vecí drámu. Má sklony k nevere viac ako ktorékoľvek iné znamenie zverokruhu. Obaja neberú veci až tak vážne a Baran nie je veľmi spoločenský, no sú k sebe úprimní a ak sa k sebe hodia, budú sa navzájom dopĺňať.

Rak a Ryby

znamenia obr 8

Obidve tieto  znamenia sú vodné znamenia, ktoré ukazujú ich duchovné puto. Obe sú sentimentálne a silno sa snažia, aby toho druhého nezranili.

Lev a Strelec

znamenia obr 9

Lev a strelec sú ohnivé znamenia, preto sa predpokladá, že si porozumejú. Lev je troche tvrdohlavý, no Strelec ocení jeho dôveru a spoločne si pomôžu nájsť riešenie vo všetkých problémoch.

Panna a Kozorožec

znamenia obr 10

Panny sú od prírody dosť zamyslené bytosti, trochu introverti, akonáhle sa ale niekomu otvoria, stanú sa úplne úprimnými pri danej osobe. Panna bude Kozorožca ľahko priťahovať po tom, ako sa mu otvorí a bude sa správať prirodzene.

Lev a Blíženci

znamenia obr 11

Toto duo je plné šťastia, lásky, radosti a dobrodružstva. Tvrdohlavý vodca Lev je síce náročný, no Blíženec uprednostní to, aby sa ten druhý cítil milovaný a nevadí mu byť v pozadí.

Vodnár a Blíženci

znamenia obr 12

Tieto dve vzdušné znamenia budú spolu cez vrcholy a pády svojho života. Blíženci obdivujú nápady a Vodnár je kreatívny, čo im pomôže spoločne lietať životom.

Škorpión a Lev

znamenia obr 13

Táto ojedinelá kombinácia prináša veľa napätia. Škorpiónov ostrý jazyk a žiarlivosť vie vyvolať problémy, no pre Leva to môže byť výzva. Ich povahy vedia “zabezpečiť” iskrenie aj počas dlhšieho vzťahu.

Blíženci a Váhy

znamenia obr 14

Blíženci a Váhy sa veľmi podobajú, čo väčšinou vedie k šťastnému vzťahu. Obaja sa budú snažiť nájsť spôsoby, ako vytvoriť medzi sebou pokoj. Ak sa im to ale nepodarí, bude to veľmi rýchly proces.

Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )