Vo vodnej nádrži na Teplom Vrchu v okrese Rimavská Sobota sa cez víkend utopil 38-ročný muž. TASR o tom informovala banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.
Google News
Sledujte interez v Google News —
správy od nás budete mať ako prví.
Pridať ako zdroj
správy od nás budete mať ako prví.
Dodala, že v sobotu (20. 7.) popoludní vošiel do vody. Ľudia, ktorí sa v nej kúpali, ho neskôr spozorovali na hladine. „Po vytiahnutí bola jeho resuscitácia neúspešná a konštatovaná bola smrť,“ objasnila s tým, že prípad vyšetruje rimavskosobotská polícia.
Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník z Banskej Bystrice. „Aj napriek maximálnemu úsiliu sa mužovi, ktorý sa topil, nepodarilo obnoviť základné životné funkcie,“ poznamenala.
Odporúčané články
Sofia je odborníčka na kórejskú kozmetiku: Skincare kórejských žien nemá 10 krokov. Produkty sú o 30 % lacnejšie
Kondo sa z Japonska presťahoval do Trenčína: Lekári sú tu ľudskí, nie ste iba číslo. Slováci žijú veľmi pohodlne
Pred 10 rokmi zomrel jeden z najdôležitejších ľudí v dejinách ľudstva, ale takmer nikto o tom nehovoril
Kača precestovala Irak: Najväčším mýtom je, že celý vyzerá ako vojnová zóna. Pohostinnosť ľudí bola nezištná
„Je likvidačná, nefér a môže znamenať koniec,“ tvrdia podnikatelia: EÚ zaviedla prísnu legislatívu, petíciu podpísalo 65 200 ľudí
Bývala som 4 roky v Amerike: Za menšiu garsónku sme platili 900 eur, bežný nákup v potravinách stál 130 eur
Neholila si podpazušie a nefajčila. Madonna sa stala obeťou znásilnenia, kritizujú ju, že sa oblieka nevhodne
Film Deep Throat stál za zrodom porna, ľudia naň chodili do kina: Herečku do sexu nútili, zarobil 600 miliónov












Nahlásiť chybu v článku