Z Bratislavy bude lietať nová linka. Na Balkán poletíme iba za 14,99€

Still Stoked
Still Stoked
Cestovanie je skvelým spôsobom, ako si oddýchnuť od každodenných problémov. Ak k tomu dokážeme cestovať lacno, je to veľké plus. 31. augusta 2016 zverejnila spoločnosť Wizzair novú linku do Bosny a Hercegoviny za skutočne smiešnu sumu.

Z Bratislavy sa bude lietať priamou linkou do Bosny a Hercegoviny. Letecká spoločnosť Wizz Air, ktorá už prevádzkuje 2x týždenne z Bratislavy linku do Skopje v Macedónsku, pridáva od letného letového poriadku, od 27. marca 2017, nové letecké spojenie z Letiska Bratislava do mesta Tuzla.

Nové letecké spojenie z Letiska Bratislava do mesta Tuzla v Bosne a Hercegovine bude v ponuke 3x týždenne.

Tuzla sa tak stáva druhou destináciou, ktorú bude letecká spoločnosť Wizz Air prevádzkovať z Bratislavy, a to od konca marca každý pondelok, v stredu a v piatok. Letenky z Bratislavy do bosnianskej Tuzly a späť si možno zakúpiť od dnes, 31. augusta 2016, na webe wizzair.com.

„S potešením oznamujeme, že z Bratislavy pridávame druhú linku s nízkymi cenami leteniek. Od marca 2017 budú mať naši slovenskí zákazníci už možnosť cestovať aj do Tuzly v Bosne a Hercegovine. Tuzla je jedným z najmultikultúrnejších miest v Bosne, a je tak skvelou možnosťou kde stráviť predĺžený víkend či kam letieť na výlet. Keďže ceny leteniek sa začínajú už od 14,99 €, veríme, že novú linku cestujúci uvítajú. Náš palubný personál sa už teraz teší na cestujúcich, ktorých s WIZZ úsmevom privíta na palube svojej mladej flotily lietadiel,” povedala  Tamara Vallois, riaditeľka komunikácie leteckej spoločnosti Wizz Air.

Tlačová správa Bratislava Airport

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov