Zábery z filmu Ďalších 365 dní Foto: Netflix

Tretia časť 365 dní je tu a je rovnako zlá ako dve predošlé.

Netflix uviedol tretiu časť kritizovanej erotiky s prívlastkom poľský Fifty Shades a svojou kvalitou neprekvapil. Diváci sa však zhodli na jednej veci, ktorú nedokážu predýchať, informuje LAD Bible

Zvedavých ľudí lákajú na filme Ďalších 365 dní (The Next 365 Days) predovšetkým horúce sexuálne scény, pretože okrem nich prináša predovšetkým deravý a nelogický dej so zlými hereckými výkonmi.

To najhoršie, čo ste videli?

Keď hovoríme, že trilógia dostáva kritiku, máme na mysli biedne hodnotenia divákov aj kritikov, ktorí nenašli na filmoch v podstate nič dobré. 365 dní ale svoje fanúšikovské publikum nepochybne má. V prípade tretej časti ich zaskočilo niečo iné, než zlá kvalita úplne všetkého.

Foto: Netflix

Nie film, ale videoklip

Jedna z diváčok na Twitteri napísala, že Ďalších 365 dní obsahuje 5 % dialógov, 20 % sexu, no až zo 75 % je to hudobné video. Práve použitie hudby diváci kritizujú a zhodujú sa na tom, že celý film je vlastne iba hudobným videom. Vyzerá to, že tvorcovia sa ani nesnažili vybudovať zmysluplný dej alebo zápletky a stavili na sex s hudbou.

Ďalších 365 dní zatiaľ získal od slovenských a českých divákov na portáli ČSFD hodnotenie 30 % a na IMDb 2,8/10.

Variety v recenzii na tento filmový počin píše, že je vhodný iba pre masochistov, no nie v tom sexuálnom zmysle. Vysvetľuje, že aj samotné sexuálne scény sú nudné, až na moment snovej scény s dlhými bozkami dvoch mužov, ktoré naznačujú začiatok trojky.

Foto: MovieStillsDB

Trilógia 365 dní

The Next 365 Days ukazuje pokračovanie komplikovaného vzťahu Laury a Massima, ktorý visí na vlásku. Ako uvádza oficiálny text distribútora, snažia sa prekonať svoje problémy s dôverou a žiarlivosťou, čo im skomplikuje Nacho. Už podľa tejto nie veľmi originálnej zápletky je možné predpokladať, že film bude plný erotiky a vzrušenia, ktorý od neho diváci očakávajú.

Ich vzťah bol ale od začiatku problematický a v mnohých veciach jednoducho nelogický. Dokonca nefungoval ani vo svojom žánri. Najprv sme sledovali zrod lásky Massima k Laure, ktorú sa snažil získať nevšedným spôsobom. A to únosom do luxusnej vily, kde mala stráviť 365 dní, kým sa do neho nezamiluje. Ak je vám tento scenár povedomý, nie je to náhoda. Pokojne mu dajme prívlastok erotická Kráska a zviera.

Ďalších 365 dní napriek kritike a negatívnym recenziám aktuálne dominuje v sledovanosti a rebríčku TOP 10 na Netflixe aj medzi slovenskými divákmi.

Uložiť článok

Najnovšie články