Foto: MovieStillsDB

Ak sa chcete vyhnúť možným spoilerom zo 4. série Stranger Things, tento článok radšej preskočte a prečítajte si niektorý ďalší z našej filmovej sekcie.

Fanúšikovia Stranger Things, ktorí štvrtú sériu zhltli na jedenkrát, sa v týchto dňoch už pravdepodobne nemôžu dočkať 1. júla, kedy Netflix uvedie jej veľké finále. Diváci, ktorým koniec siedmej časti nedáva spávať, zatiaľ prichádzajú s novou virálnou teóriou, informuje Unilad

Pomerne dôležitá časť jedného z príbehov odohrávajúcich sa v novej sérii Stranger Things sa točí okolo postavy Eddieho Munsona, ktorého stvárňuje herec Joseph Quinn. Diváci seriálu prišli s teóriou, podľa ktorej mal byť práve on ďalším z testovacích subjektov v laboratóriu v Hawkinse.

Foto: MovieStillsDB

Eddieho si obľúbili

Ak vám Eddie prišiel spočiatku nesympatický, pravdepodobne ste si ku nemu veľmi rýchlo našli cestu. Svedčia o tom aj reakcie jeho fanúšikov na Twitteri, ktorí húfne pridávajú posty zamerané práve na túto postavu.

Niektorí ale zašli ešte ďalej a prišli s vlastným vysvetlením jeho minulosti, ktorá ak by sa potvrdila, by mohla byť poriadnym prekvapením.

Vychádzajú z niekoľkých detailov

„Čo ak by Eddie Munson bol číslo 010?“ pýta sa jeden z divákov Stranger Things. Pridali sa aj ďalší, ktorí s nadšením dúfajú, že je to pravda. A ak áno, podľa niektorých by mohlo ísť o jeden z najväčších zvratov celého seriálu. A z čoho vychádzajú?

Ak zalovíte v pamäti, možno si spomeniete na jeho slová, v ktorých hovorí, že keď bol mladší, mal ostrihané vlasy na krátko. Teda presne ako Eleven a ďalšie deti v laboratóriu.

Fanúšikovia chcú, aby to bola pravda

Tí pozornejší si všimli dokonca detail v podobe jeho hodiniek, ktoré neustále nosí na svojom ľavom zápästí. Teda presne na mieste, kde by mal mať vytetované svoje číslo. Prišli aj na to, že chlapca s číslo 010 sme nevideli mŕtveho a dokonca sa na Eddieho má podobať. Práve kvôli tomuto vznikla táto teória, ktorú ľudia na sociálnych sieťach milujú.

Nechajme sa prekvapiť, či to tak naozaj bude, alebo ide iba o náhodu spojenú niekoľkými možnými tvrdeniami.

Dve posledné časti štvrtej série Stranger Things uzrú svetlo sveta už v prvý júlový deň. Na samotný záver tohto úspešného seriálu si ale ešte budeme musieť počkať. Zatiaľ sa hovorí o tom, že 5. séria by mala vyjsť koncom budúceho roka.

0
Uložiť článok
Komentovať