Foto: Twiter/ TVP Roads Policing

Ľudia si myslia, že táto dopravná značka ich zavedie do hry Squid Game.

Videli ste už Squid Game? Na Netflixe sa zaradil medzi tie najsledovanejšie seriály. Zdá sa, že prvky z neho ľudia vidia už naozaj všade. Pozrite sa, ako dokázala ľudí poblázniť jedna dopravná značka.

Britská polícia musela nedávno prostredníctvom Twitteru upozorniť na skutočne zvláštnu vec. Ako píše portál IFL Science, vodičov v oblasti Thames Valley musela upozorniť na to, aby sa nenechali zmiasť dopravnou značkou. Niektorí šoféri si totiž mysleli, že ich zavedie priamo do centra diania smrtiacej hry Squid Game. Do hry sa ale nedostanú bez ohľadu na to, ako veľmi túžia po plastovom prasiatku plnom peňazí.

Dopravná značka s 3 symbolmi v skutočnosti vodičov upozorňovala na obchádzku, ktorá je nevyhnutná z dôvodu opráv prebiehajúcich na ceste. Ak však človek len nedávno dopozeral seriál Squid Game, je pochopiteľné, že pri pohľade na trojuholník, štvorec a kruh mu v hlave môže vzkrsnúť aj takáto myšlienka (aj keď je jasné, že človek sa zrazu nepresunie do inej dimenzie, kde by musel v smrtiacej hre bojovať o svoj život).

Niet sa však čo čudovať, seriál Squid Game si veľmi rýchlo získal obrovskú popularitu a zaradil sa medzi tie najsledovanejšie seriály na Netflixe. Zdá sa, že prvky zo seriálu vidia ľudia už snáď všade. Ak teda niekde podobnú značku uvidíte aj vy, nenechajte sa oklamať.

0
Uložiť článok
Komentovať