Ilustračná foto: Unsplash

Mnohí sa sťažujú na nedodanie tovaru, hovoria o podvode a o neúplných objednávkach.

Nakupovanie cez internet je dnes oveľa bežnejšie ako pred pár rokmi. Aj tu, podobne ako pri bežnom nakupovaní, sa však nájdu podvodníci, a preto si treba vždy overiť stránku, na ktorej nakupujeme. Ľudia sa najnovšie sťažujú na portál babyheaven.sk, ktorý sa zameriava na predaj vecí pre najmenšie deti, informujú TV Noviny.

Obchod nespolupracuje

Portál ponúka pomerne širokú škálu tovaru, od nábytku, cez oblečenie, až po hračky. Základnou podmienkou pre kvalitný internetový obchod je ale množstvo pozitívnych recenzii či rýchle dodanie, z čoho portál Baby heaven nespĺňa ani jedno. V poslednom čase sa totiž začali na tento obchod šíriť sťažnosti.

Mnohí sa sťažujú na nedodanie tovaru, hovoria o podvode a o neúplných objednávkach. „Nikdy viac. Zaplatila som 45 eur za hračku pre bábätko a viac žiadna komunikácia. Potvrdenie platby a už nič vyše mesiaca,“ píše jedna z nahnevaných zákazníčok na Heureke.

„Treba sa spojiť a udať majiteľku, aby jej zrušili stránku. Nenávidím okrádanie a okrádanie mamičiek, ktoré chcú kúpiť niečo svojim deťom,“ dodal ďalší nahnevaný zákazník. Podobných hodnotení je na Heureke niekoľko. Prípad už preto rieši aj Slovenská obchodná inšpekcia (SOI) a momentálne eviduje 14 podnetov na tento subjekt. Obchod však pri vyšetrovaní nie je súčinný, a to sa tak komplikuje.

Uložiť článok

Najnovšie články