Foto: TASR (AP) /MovieStillsDB

Napadnúť mal aj svoju bývalú snúbenicu.

Matthew Perry otvorene priznával, že bojoval s mnohými démonmi, no snažil sa žiť lepšie. Teraz sa ale začali vynárať zvláštne obvinenia. Tvrdí sa v nich, že populárny herec bol násilník.

Správal sa agresívne a násilne

Zdroje blízke zosnulej hviezde podľa Mail Online odhalili, že herec Matthew Perry v rokoch pred svojou smrťou fyzicky napadol niekoľko žien vrátane svojej bývalej snúbenice Molly Hurwitz. Do Hurwitz mal hodiť konferenčný stolík po tom, ako ho konfrontovala pre údajnú neveru. Prostredníctvom aplikácie mal flirtovať s 19-ročnou Kate Haralson. Inej osobe zas mal kupovať romantické darčeky.

Foto: MovieStillsDB

Vo svojej knihe napísal, že ju o ruku požiadal na nemocničnom lôžku a pod vplyvom silných liekov. Až neskôr si začal uvedomovať, že sa skutočne zasnúbil. Vraj na to ale nebol pripravený a vzťah napokon stroskotal. Podľa zdroja to ale nie je pravda, Perry nebol ani v nemocnici, ani na liekoch, keď Hurwitz požiadal o ruku. Tieto slová do knihy údajne napísal len preto, aby jej ublížil.

Nikdy nebol triezvy

V marci v roku 2022 mal zas agresívne sotiť o stenu a následne na posteľ kamarátku Morgan Moses, ktorá s ním žila a pomáhala mu, aby ostal triezvy. Tieto tvrdenia ohrozujú odkaz, ktorý po sebe Perry zanechal po tom, ako v októbri zomrel vo veku 54 rokov po predávkovaní ketamínom vo vírivke vo svojom dome v Pacific Palisades. Zároveň vykresľujú zatiaľ najtemnejší obraz posledných rokov jeho života.

V memoároch Friends, Lovers and the Big Terrible Thing z roku 2022 Perry tvrdí, že po viacerých neúspešných pokusoch je konečne triezvy. Celkom bez drog ale zrejme nikdy nebol. Množstvo ketamínu, ktoré vyšetrovatelia našli v jeho tele, bolo podobné množstvu, ktoré sa používa na anestéziu pacientov v nemocnici. Niektorí herca už pred jeho smrťou označovali za neuveriteľne samotárskeho, zlostného a nepríjemného.

Vo svojej knihe označil Morgan za svoju najlepšiu priateľku, ktorá mu zachránila život. V skutočnosti s ním pre jeho správanie Morgan ukončila akýkoľvek kontakt rok pred vydaním memoárov. K obvineniam sa v súčasnosti vyjadriť odmietla, rovnako aj Hurwitz. Podľa zmieňovaného zdroja bol Perry, akého poznali jeho blízki a Perry, ktorého poznal svet, celkom iný.

Uložiť článok

Najnovšie články