foto: CCC

Úsmev je náš mejkap, drzosť starší brat, ani jedna neuteká, nepoznáme strach...sme večné dievčatá, deti ulice...a tenisky? Tie k nám jednoducho patria.

Ste na správnej stope. Našli ste, čo ste hľadali. Krásu skrytú v jednoduchosti, nesmrteľné dizajny, nehu, divokosť aj vášeň zosobnenú v tom, čo dievčaťu vždy vyčarí na tvári úsmev.

Už si predstavujete ten pocit, ako vám vkĺzne noha do nových tenisiek? Máte aj vy tie „ťahy“ prstom z nich čistiť každú špinku, aby čo najdlhšie vyzerali ako nové?

foto: CCC

Napravíte si lem ponožiek s dvoma zelenými pásikmi, ktoré krásne kontrastujú s vašimi opálenými lýtkami. Obliekate si šortky, ktoré jemne pripomínajú úbor, aký nosila vaša mama ako dieťa na telesnú výchovu. Teraz sú najväčšou vychytávkou. K tomu bratovu mikinu s logom americkej basketbalovej NBA a bejzbalovú čiapku v pastelovej farbe. Na nohy tenisky na masívnej podrážke a párty menom bežný deň môže začať!

Ľadvinka sa nosí namiesto crossbody tašky a bije do očí ako šperk. Hneď po šortkách sú vašou druhou kožou vrúbkované legíny. Ukazujú i skrývajú vaše krivky, okolo bokov sa vám pohojdáva tričko s logom obľúbenej kapely, na ktoré si ležérne prehodíte deravú denimovú bundu. Pripravené? S ruksakom na ramenách dobiehate v pohodlných a štýlových teniskách z kolekcie CCC Sprandi Always Right na ranný spoj do školy.

foto: CCC

Džínsová minisukňa, nad ňou odvážny cropp top s červenou hlavou tigra, šiltovka do strany, a veľká červeno – čierna flanelová košeľa k tomu. Keď sa trochu ochladí, istia to podkolienky ukončené pásikmi v kontrastných farbách. A na nohy? Vždy budete správne, keď siahnete po bielych teniskách z kolekcie Sprandi. Môžete v nich pretancovať celú noc, alebo sa až do úsvitu túlať a túliť pri fontáne.

Zviažte si šnúrky a prehoďte si trendové tenisky cez rameno. Obujte si štvorkolieskové korčule a s celou partiou si s „reprákom“ spravte retro roller disko pri fontáne. Do kedy vás bude baviť krúžiť a naháňať sa okolo? Tipujeme, že do nekonečna. Nech si dedovia hromžia palicami – aj oni si podľa nás spomenú na to, keď boli mladí, plní energie a vedeli si život vychutnávať plnými dúškami.

Keď je čierna vašim univerzálnym jazykom a v krvnom obehu máte grunge, vyšúchaná koženka je must. Červená šatka na hlave alebo okolo zápästia je to, čo vám dodá štýl a bude skvele ladiť s nadčasovými čiernymi teniskami, ktoré vydržia aj divočinu na rockovom koncerte. Pre tie, ktoré rady kombinujú tenisky a rúž sú presne tie isté tenisky z najnovšej kolekcie jeseň – zima Sprandi aj v bordovej farbe.

foto: CCC

V kolekcii Always Right na jeseň a zimu 2021 si v CCC v sekcii Sprandi vyberú všetky dievčatá bez rozdielu veku, ktoré sa držia v živote slov pesničky Beaty Dubasovej a vedia, že úsmev je najkrajší mejkap a vstupenka všade je srdce, entuziazmus a oduševnenie.

Nové tenisky si príďte vybrať do kamenných predajní CCC, kupujte aj online na www.ccc.eu a nezabudnite sa pridať do klubu CCC, ktorý vám zabezpečí predĺženú lehotu na vrátenie alebo výmenu obuvi na celých 30 dní a poslúži aj ako digitálny záznam vašich nákupov, vďaka čomu budete mať neustále prehľad.

PR článok CCC
0
Uložiť článok
Komentovať