Foto: MovieStillsDB

V treťom pokračovaní nám zrejme objasnia niektoré nevyriešené otázky.

Fanúšikovia, ktorí sa báli, že tretie pokračovanie Fantastických zverov sa kvôli koronavírusu úplne zruší sa už nemusia báť. Čarodejnícky svet Harryho Pottera sa opäť rozšíri, tretí diel má byť aktuálne v procese natáčania.

Pokračovaní by malo byť 5, tretí diel je na ceste. Správu potvrdil pre portál Cinemablend aj herec Eddie Redmayne, ktorý vo filme stvárnil postavu Newta Scamandera. V kinách by sa nový diel mal objaviť už v novembri 2021, teda budúcu jeseň.

Foto: MovieStillsDB

Problém je pandémia

Prvé scény začali natáčať v Londýne, následne sa bude pokračovať v Brazílii. Točiť sa malo v Rio de Janeiro, no kvôli koronavírusu to ešte nie je isté. Eddie Redmayne opísal aj to, ako to momentálne vyzerá pri natáčaní. Všetci musia nosiť rúška a absolvujú pravidelne testy na COVID-19.

Je zrejmé, že bezpečnostné opatrenia berú naozaj vážne. Keď sa pozrieme na natáčanie nového Batmana, to muselo byť prerušené z dôvodu, že koronavírusom sa nakazil aj samotný Robert Pattinson.

Foto: MovieStillsDB

O treťom diely série sa toho vie naozaj len málo. Čo sa týka hereckého obsadenia, opäť sa môžeme tešiť na Eddieho Redmayna ako M.L.O.K.a Scamandera, húževnatého milovníka a ochrancu fantastických zverov, Jude Lawa ako profesora Albusa Dumbledora, vráti sa aj Johnny Depp ako černokňažník Grindelwald, Ezra Miller ako Credence/Aurelius Dumbledore a obľúbená dvojica Alison Sudol (Queenie Goldstein) a Dan Fogler (Jacob Kowalski).

Autorka Harryho Pottera, J. K. Rowling však fanúšikov potešila aj navnadila na pokračovanie. Vraj sa dozvieme odpovede na nevyriešené otázky, ktoré v nás ostali po pozretí prvých dvoch častí.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )