Foto: TV Markíza (press) / Instagram (jan_kolenik)

Fanúšikovia obľúbeného seriálu prišli s ďalšou teóriou. Tá sa tentoraz týka Waltera.

S populárnosťou historického seriálu pribúdajú aj pozorní diváci, ktorí sa snažia domyslieť si, alebo predvídať niektoré udalosti dopredu. Tentoraz sa zamerali na postavu Waltera.

Článok pokračuje pod videom ↓

Šiesta séria seriálu Dunaj, k vašim službám sa blíži ku koncu. Stále však v príbehu figuruje hneď niekoľko nezodpovedaných otázok a osudy niektorých postáv sú otázne. Lena bojuje v nemocnici o život, Valerián zas prosí Holubca o pomoc a Helga netuší, či sa riadiť srdcom alebo rozumom.

Vie, alebo nevie

Keďže Helga si začala plánovať spoločnú budúcnosť s Ludwigom, hoci stále nevie, či opustiť syna, fanúšikovia sa rozhodli polemizovať, či jej v tom celom nakoniec nepomôže samotný Walter. Ten by totiž jednoducho mohol situáciu vyriešiť za ňu, ak by sa dozvedel o jej afére. Niektorí diváci si myslia, že o nej vie, len čaká na vhodnú príležitosť na pomstu.

„Osobne si myslím, že Walter nie je taký hlúpy, ako si myslí Helga. Podľa mňa vie už dávno o jej vzťahu s Ludvikom a z nejakého dôvodu čaká na nejakú príležitosť,“ vyjadrila svoj názor diváčka, čím otvorila túto diskusiu.

„Tiež sa mi táto dedukcia zdá,“ súhlasila s ňou hneď ďalšia diváčka a tretia sa pridala: „Aj ja si to myslím.“

Iná zas poskytla iný pohľad na situáciu. Napísala: „Podľa mňa to tuší trochu, lebo Helga sa chovala žiarlivo, keď mal Ludvík akože frajerku a Walterovi to bolo čudné a potom keď boli v reštaurácii, tak ten čašník ju prezradil, že tam bola. Keď si dá Walter všetko dokopy, tak mu to asi dôjde a možno ju dá sledovať, ale to, že Johan je syn Davida, nevie.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Už by dávno konal

Nie všetci však súhlasia s touto teóriou. Mnohí si totiž myslia, že ak by o tom Walter vedel, už by dávno konal. Tvrdia, že je príliš pyšný a arogantný, a tak si myslí, že by si Helga niečo také nedovolila.

„Hlúpy nie je, len si nevie predstaviť situáciu, že by sa mu niekto postavil na odpor. Ak by skutočne vedel o tom, že ho manželka podvádza, alebo, nedajbože, že jeho adoptívny syn je polovičný žid, bol by už dávno zasiahol. Nemohol to vedieť, chlap ako on by v takom prípade nebral na nikoho ohľad,“ vysvetlila jedna komentujúca.

„Nevie, ani si nevie predstaviť, že jemu by sa také niečo opovážili vykonať či už Helga, alebo aj Eva predtým… Je zahľadený do seba a využíva moc, ktorá mu vyplýva z jeho postavenia. Ani jeho kumpáni, ktorí to tušia, sa neopovážia mu to ani len naznačiť, vedia, že čo by nasledovalo,“ pridala sa ďalšia.

Uložiť článok

Najnovšie články