Foto: Twitter - @JeremyRenner

Hviezdny herec sa prihovoril fanúšikom.

Svet pred pár dňami šokovala vážna nehoda obľúbeného amerického herca Jeremyho Rennera, ktorý mal kolíziu so snežným pluhom. Herec je síce stále vo vážnom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti, no už mu je lepšie a dokonca zverejnil prvé video.

Vtipné video

Na videu vidíme herca, ktorý má očividne stále veľké bolesti, no aj napriek tomu vtipkuje so svojou rodinou. Jeho sestra mu masírovala hlavu, čo si Jeremy zjavne užíval. V príspevku sa taktiež nezabudol poďakovať fanúšikom za podporu.

K vážnej nehode došlo v nedeľu pohorí Sierra Nevada. Hviezda z komiksoviek skončila v kolízii s vlastným snežným pluhom, keď sa snažil pomôcť inému zapadnutému motoristovi. Na spomínanom území napadlo v tej dobe až 50 centimetrov čerstvého snehu.

Kvôli komplikovanému terénu a vážnosti zranení nohy a tela musela Rennera do nemocnice previesť helikoptéra, ktorú privolali miestni spoločne s jeho susedom lekárom, ktorý mu pomohol zastaviť značné krvácanie. V utorok sa hovorca 51-ročnej filmovej hviezdy médiám rozhovoril o kritickom, ale stabilizovanom stave svojho klienta, pričom uviedol, že súčasťou lekárskej pomoci boli 2 operácie.

Najnovšie články