Foto: MovieStillsDB

Renner pravidelne komunikuje s fanúšikmi, ktorým ďakuje za podporu.

Dnes uplynul rok odkedy obľúbeného herca Jeremyho Rennera prepustili z nemocnice. S fanúšikmi sa v príbehu na Instagrame podelil o fotografiu z dňa, kedy prišiel domov. Stojí na nej v svetlosivom tričku a v šortkách, s krehkým úsmevom na tvári. „Šťastný muž,“ napísal k fotografii. Renner sa už vrátil aj na pľac. Informáciu priniesol Daily Mail.

Už je späť v práci

„Láska, dobrá vôľa, tvrdá práca a légia dobrých ľudí ma sprevádzajú každým dňom. Ďakujem, žehnám vás… A ako vždy dodržím svoj sľub, že budem lepší, silnejší a budem rásť, aby som prekonal svoj potenciál,“ napísal k príspevku s tou istou fotkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Renner sa postupne vracia aj do práce. Potvrdil, že pokračuje na natáčaní série Mayor of Kingstown. Pre fanúšikov zverejnil aj selfie z natáčania a priznal, že sa cíti nervózny. Zároveň však v ďalšom príspevku odhodlane dodal: „Starosta je späť.“

Vyzeralo to vážne

Svet šokovala na Nový rok 2023 informácia o tom, že obľúbený herec skončil s vážnymi zraneniami v nemocnici po tom, ako ho prešiel snežný pluh na jeho ranči. Ako sme vás informovali, 7-tonový stroj mu zlomil viac ako 30 kostí a takmer znefunkčnil pľúca.

Letecky ho potom previezli do nemocnice. Lekári mu museli prestavať hrudný kôš a pomocou kovových platničiek mu dali dokopy očnú jamku. Teraz má v nohe titánovú tyč a skrutky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Lekárov prekvapoval rýchlosťou, akou sa dokázal zotavovať. Spočiatku sa zdalo, že bude trvať roky, kým sa zotaví. Zdá sa však, že Renner má v sebe skutočne silu Hawkeya, ktorého stvárňuje v marvelovkách.

Uložiť článok

Najnovšie články