Foto: Jeremy Renner (Instagram)

Po tom, čo ho poranil snežný pluh, bol herec v kritickom stave, lekári si neboli istí, či sa z toho dostane.

Jeremy Renner poskytol prvý rozhovor od brutálnej nehody, počas ktorej ho takmer pripravil o život snežný pluh. Hovorí v ňom o všetkých poraneniach, ktoré utrpel. Priznáva však, že pre záchranu synovca by to neváhal podstúpiť znova.

Po celý čas bol pri vedomí

Ako informuje The Guardian, Jeremy Renner sa podujal na prvý rozhovor po brutálnom januárovom incidente so 7-tonovým snežným pluhom. Novinárke Diane Sawyer povedal, že bol pri vedomí po celý čas, vnímal každú jednu sekundu. 52-ročný herec bol po nehode hospitalizovaný v kritickom stave.

Rozhovor bude v USA uverejnený 6. apríla, trailer si ale môžete pozrieť už teraz. Jeho súčasťou je aj zúfalé volanie na tiesňovú linku, kde počuť Rennerove bolestivé vzdychy. Renner sa v rozhovore vyjadril, že snežný pluh Sno-Cat mieril priamo na jeho synovca. Aby ho zachránil, pokojne by do cesty pluhu skočil znova.

Samozrejme, synovec bol z incidentu poriadne vydesený. Videl Rennera ležať v kaluži krvi, myslel si, že to nemohol prežiť. Herec mal napokon podľa portálu Screenrant zlomených 8 rebier na 14 miestach, mal zlomené pravé koleno a pravý členok, utrpel fraktúru ľavej holennej kosti a ľavého členka. Zlomenú mal aj kľúčnu kosť na pravej strane a pravé rameno. Utrpel aj zlomeniny tvárových kostí, vrátane očnice, sánky a čeľuste.

Výpočet poranení je desivý

Utrpel aj kolaps pľúc a jedno zo zlomených rebier mu prepichlo pečeň. Výpočet zranení je naozaj desivý. Renner priznáva, že v istom momente uvažoval nad tým, ako bude jeho telo po incidente vyzerať, či z neho ostane len mozog a miecha ako v nejakom vedeckom experimente.

Rennerovi sa tisnú slzy do očí počas toho, ako sa ho novinárka pýta, či naozaj použil znakovú reč, aby sa svojej rodine ospravedlnil. „Rozhodol som sa prežiť. Toto ma nemôže zabiť, bez šance. V rámci tejto skúsenosti som prišiel o množstvo mäsa a kostí, no som plný lásky a titánu,“ hovorí herec.

Renner o svojom zdravotnom stave pravidelne informuje fanúšikov prostredníctvom sociálnych sietí. Pred niekoľkými dňami uverejnil dokonca aj video, na ktorom prvýkrát za pomoci špeciálneho zariadenia chodil. Herec dodáva, že keď sa pozrie do zrkadla, nevidí zmenenú tvár, vidí muža, ktorý mal šťastie.

Uložiť článok

Najnovšie články