Foto: MovieStillsDB

Známy americký herec prišiel k úrazu pri odpratávaní snehu na svojom ranči.

Známy americký herec Jeremy Renner sa cez víkend vážne zranil pri nešťastnej nehode pri odhŕňaní snehu. Jeho stav je vážny, ale stabilizovaný, potvrdil jeho hovorca portálu Variety.

V pondelok ráno boli dostupné informácie o tom, že Rennera po úraze previezli do nemocnice na záchranárskej helikoptére, kde za ním prišla aj jeho rodina. Herec, ktorý je známy najmä zo snímok z dielne Marvelu, sa poranil pri práci na snežnom pluhu, s ktorým narábal na svojom ranči v pohorí Sierra Nevada.

Foto: Profimedia

Podľa Daily Mail, ktorý poskytol aktualizáciu stavu 51-ročného herca, bolo zranenie vážne a pomerne rozsiahle. Renner mal stratiť množstvo krvi, no možno kľúčovú pomoc mu poskytol sused, ktorý bol neďaleko a na Jeremyho šťastie išlo o lekára. Ten zastavil krvácanie, no zranenie sa malo týkať aj iných častí tela.

Nominovaný na Oscara

Holywoodska hviezda je známa predovšetkým vďaka postavám v akčných a vojnových snímkach. Renner stvárnil napríklad superhrdinu Clinta Bartona alias Hawkeya vo filmoch Thor, Avengers a v ďalších marvelovkách.

Renner bol aj dvakrát nominovaný na Oscara. Prvýkrát za najlepší mužský herecký výkon vo filme Smrť čaká všade (The Hurt Locker) a druhýkrát za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe za výkon vo filme Mesto hriechu (The Town).

Uložiť článok

Najnovšie články