Foto: Photo by Juliana Stein on Pexels

Zlomené srdcia, zrady a sklamania.

To všetko zanechá na človeku jazvy, ktoré už nikdy nezmiznú. Časom si na ne síce zvykneme, to však neznamená, že naše správanie neovplyvňujú… Práve naopak. Ovplyvňujú a väčšinou oveľa viac, než si sami uvedomujeme. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Minds Journal dokonale vystihol 7 vecí, ktoré podvedome robia ženy, ktoré sa v druhých sklamali už priveľakrát. 

#1 O všetkom pochybujú

…o všetkom a o každom. Jednoducho už nedokážu uveriť tomu, že nejaký človek môže mať úprimné a čestné úmysly. 

#2 Všetko vidia až príliš realisticky

Zo života sa síce tešia a milujú ho, no ružové okuliare im už dávno spadli. Svet a ľudí vidia v tom pravom svetle, a preto niekedy znejú až príliš negatívne. 

#3 Smútok sa stal ich prirodzenou súčasťou

Jednoducho si naňho zvykli. A je to smutné, ale zažili ho už tak veľakrát, že sa s ním dokážu vyrovnať priam majstrovsky. 

#4 Romantické gestá im prídu smiešne

Vedia, ako sa väčšina vzťahov skôr či neskôr skončí, romantiku preto považujú skôr za teatrálnosť, bez ktorej sa veľmi rady zaobídu. 

Foto: Photo by Rosie Ann from Pexels

#5 Rady flirtujú

Neveria v existenciu pravej lásky, no s flirtovaním problém nemajú. Mužom dokážu poriadne pomotať hlavu a zaumienili si, že radšej sa “zahrajú” s viacerými, než by opäť mali vložiť moc nad sebou do rúk len jedinému (a opäť tomu nesprávnemu). 

#6 Už sa neboja ničoho zlého

Veľakrát robia veci, ktoré iní považujú za “sebadeštruktívne”. Áno, aj ony vedia, že sa nimi ničia, no zároveň sú presvedčené o tom, že nič horšie sa im už stať nemôže. Preto sa stali nebojácnymi. 

#7 …no aj tak stále veria

No niekde v kútiku duše sú človekom ako každý iný. Sú zraniteľné, citlivé a aj keď si to nikdy nepriznajú, túžia po tom, aby raz prišiel niekto, kto ich presvedčí o tom, že láska existuje, a že ľuďom sa stále dá dôverovať. 

themindsjournal
Všetko začína v tvojej hlave
Uložiť článok

Viac článkov