Ktorá postavička robí podľa vás najväčšiu chybu?

To, ako sa v dôležitých životných situáciách rozhodujete o vás môže napovedať veľa. Sú situácie, kedy naše rozhodnutia zavážia. Predstavte si napríklad situáciu, kedy sú v ohrození dve skupiny ľudí, no vy môžete zachrániť len jednu. To musí byť tá najťažšia voľba na svete! Neľakajte sa, dnešný zábavný test je len na vašej predstavivosti. Stačí, keď si vyberiete postavičku, ktorej konanie sa vám zdá najhlúpejšie.

brightside.me

Ak ste si vybrali postavičku číslo 1

Často sa staviate do polohy vodcu skupiny. Ste extrovertný tip, ktorý radšej trávi čas mimo domu a obklopený priateľmi. Ste spoľahlivý a vedia to aj ľudia vo vašom okolí, ktorí to niekedy vedia zneužívať. Máte tvrdohlavú povahu, čo vám zaisťuje, že svoje ciele väčšinou dosiahnete. Niekedy sa ale rozhodujete príliš unáhlene a mnoho vecí si dobre nepremyslíte. Pokúste sa viac času stráviť so svojimi myšlienkami.

Ak ste si vybrali postavičku číslo 2

Poznáte to zlaté pravidlo: „dvakrát meraj a raz strihaj“? Toto staré príslovie je ako stvorené pre vás. O svojich rozhodnutiach často nepremýšľate plnohodnotne. Na druhej strane ste emocionálne stabilný a múdry človek. Máte pocit, že všetky veľké rozhodnutia stoja na vás, no nie je to vždy tak. Pokúste sa prenechať svoju zodpovednosť na niekoho iného a vydýchnite si. Ste veľmi milá osoba, čo mnohí vo vašom okolí zneužívajú.

Ak ste si vybrali postavičku číslo 3

Ste rodený snílek. Nie však v takom zmysle, že o všetkom len snívate a je to nereálne. Vaše sny sú totiž veľmi odvážne a zrealizovateľné. Vždy sa vám nejako podarí ich premeniť v realitu. Mnohým ľuďom sa vaše názory nepáčia a odsudzujú vás za ne, pretože si myslia, že sú až extravagantné. Nenechajte sa preto odradiť.

Ak ste si vybrali postavičku číslo 4

Ctia vás vaše zásady. Keď raz niečo poviete, tak to aj urobíte. Máte zvláštnu osobnosť, ktorá by sa dala preložiť ako „tvrdý a pevný ako skala“. Máte svoj názor na všetko a vždy si za ním pevne stojíte. Niekedy však musíte počúvať aj to, čo hovoria ostatní, pretože inak vystupujete a vyzeráte ako sebec. Trochu viac empatie vám neuškodí.

Pozri aj: TEST: Vyberte si symbol, ktorý vás zaujme najviac a prečítajte si, čo o vás tento výber prezrádza

babskeveci.sk (Lucia M.), brightside
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy