Henrieta Balázsová / /
Nesmierne nadaní, s výnimočne vyvinutou intuíciou, no spoločnosťou často nepochopení. Aj takí sú indigo ľudia.

Počuli ste už niekedy o indigových deťoch alebo indigových dospelých? Teórií o nich je naozaj obrovské množstvo, no všetky spája to, že indigo ľudia sú jednoducho “iní”. Ak vás zaujíma, či je možné, že k nim patríte aj vy, prečítajte si, ktorých 20 vecí je pre nich charakteristických. 

#1 Ste extrémne kreatívni a máte množstvo nových nápadov, vďaka ktorým neustále vytvárate nové a nové veci. Svoju tvorivosť jednoducho nedokážete zastaviť.


#2 Ste výnimočne inteligentní. Nemusíte mať tie najlepšie známky, no o vašej prirodzenej inteligencii jednoducho všetci vedia.


#3 Neustále hľadáte odpovede na závažné životné otázky. Veľmi často kladiete otázku “prečo” a zaujíma vás pozadie vecí, okolo ktorých iný prejdú bez povšimnutia.


#4 Potrebujete slobodu. Nemáte radi, keď vás niekto kontroluje a môžete mať problém s autoritami.


#5 Máte v sebe prirodzenú rebéliu.


#6 Máte skúsenosť s depresiou alebo s úzkosťou.


#7 Môžete mať problémy v práci orientovanej na služby. Potrebujete jednoducho mať pocit, že “šéfom situácie” ste vy a nie niekto iný.


#8 Čo sa týka práce, preferujete vyššie pozície a hlavne prácu osamote. V prítomnosti ľudí sa väčšinou cítite nepríjemne a interakcii s nimi sa niekedy doslova vyhýbate.

pexels.com

#9 Vaša empatia je výnimočne vyvinutá, no súcitíte iba s ľuďmi, ktorí si to zaslúžia. Vycítite totiž, kedy ide o “chudáka” a kedy o “hlupáka”.


#10 Ste veľmi citliví (niekedy si myslíte, že až priveľmi).


#11 Nahnevať vás je nesmierne ťažké, no keď sa to už niekomu podarí, svoj hnev nedokážete ovládať.


#12 Nesúhlasíte so súčasným usporiadaním politického a vzdelávacieho systému.


#13 Vo všeobecnosti vás však politika vôbec nezaujíma. Viete, v akom je politický systém štátov stave a politikom vôbec nedôverujete. Myslíte si, že aj tak nič nezmenia a preto im nevenujete pozornosť.


#14 Nenávidíte, keď sa vás niekto snaží obrať o niečo, na čo máte právo.


#15 Vaša spiritualita je vyvinutá na veľmi vysokej úrovni.

pexels.com

#16 Ak by sa vás niekto opýtal, kto je vaším vzorom, museli by ste premýšľať naozaj dlho a nakoniec by ste asi aj tak na nič neprišli.


#17 Vaša intuícia je neuveriteľne vyvinutá.


#18 Sústrediť sa na jednu vec vám niekedy robí problém. Myseľ vám často lieta z jednej veci k druhej.


#19 Váš sexuálny život je buď mimoriadne aktívny, alebo mimoriadne nudný.


#20 Nemáte radi plytké vzťahy. Svoj čas venujete len ľuďom, s ktorými môžete viesť hlboké konverzácie. Potrebujete len tie vzťahy, ktoré nejakým spôsobom obohatia váš život.

Pozri aj: Ľudia nevedia, že týchto 10 vecí robíte preto, že ste alfa osobnosť

themindsjournal
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)