5 hrôzostrašných bytostí zachytených na Google Maps

google-maps-tiki-620x330

Google Maps je známa služba spoločnosti Google, ktorá umožňuje používateľom zobrazenie konkrétneho miesta v 3D fotografiách prostredníctvom doplnku Street View, akoby sa ocitli priamo pred vyhľadávaným cieľom. No niektoré konkrétne miesta z rôznych kútov sveta sa stali vďaka tejto aplikácii vyhľadávané fanúšikmi záhad. Objavili sa na nich totiž mimoriadne záhadné bytosti, ktorých pôvod je zahalený rúškom tajomstva.

Florianópolis, Brazília

pandlr.com

Snímka jednej z ulíc v mestečku Florianópolis v Brazílii používateľov Google Maps poriadne vydesila. Priečelie miestneho holičstva bolo totiž zachytené rozmazane. Pri bližšom priblížení sa zo zatemnenia vynorí hrôzostrašná postava a tvár. Zjavenie tajomného prízraku medzi miestnymi obyvateľmi oživilo legendu o Cabeça Satânica – diabolskej tváre, ktorá prináša v noci do mesta hrôzu a strach a zabíja ľudí, ktorí sa potulujú tmavými uličkami.

Nancy, Francúzsko

google-maps-tiki-620x330
strangedimensions.com

V roku 2015 spoločnosť Google prekryla časť fotografie jedného z apartmánových domčekov z francúzskeho mesta Nancy. Na balkóne tohto domu totiž v roku 2011 vyfotografovalo Google auto záhadnú príšeru, ktorú na mapách objavili náhodní turisti. Postava vyzerá ako humanoid s deformovaným hnedým telom, vlnitými vlasmi a bielymi očami. Oficiálny dôvod prekrytia záhadnej postavy Google dodnes nevysvetlil.

Transkanadská diaľnica, Kanada

examiner.com

V roku 2013 objavil muž na Street View ďalší paranormálny objekt. Pri prezeraní známej Transkanadskej diaľnice spozoroval fotografiu neznámej bytosti v kríkoch pri ceste. Po zverejnení videa s tajomnou príšerou na YouTube sa objavili tvrdenia, že má ísť o snímku legendárneho Bigfoota, čo je kanadská a americká obdoba himalájskeho Yetiho. Ide o legendárnu bytosť, ktorá vyzerá ako veľký dvojnohý chlpatý humanoid, ľudoop. Jeho existencia patrí medzi najväčšie kryptozoologické záhady.

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov