Ak ste v poslednom čase nakupovali vo veľkoobchode METRO, mali by ste zbystrieť. Z trhu stiahli nebezpečné kakao.
Holandské kakao má reťazec od dodávateľa AVITA BRATISLAVA s. r. o. Ako Metro uvádza na svojom webe, výrobok nie je vhodný na konzumáciu „a keďže zdravie zákazníka je našou prioritou, pristúpili sme k stiahnutiu výrobku z trhu.“ Dôvodom je, že vo vzorke výrobku sa našlo väčšie množstvo mykotoxínu – ochratoxín, ako povoľujú legislatívne požiadavky.
Ak ste uvedené šarže výrobkov nakúpili v termíne od 5. 3. 2024 do 11. 4. 2024, nemali by ste ich konzumovať.

Výrobky môžete vrátiť do ktoréhokoľvek veľkoobchodu METRO. “Zároveň by sme vás chceli požiadať, aby ste informovali svojich partnerov/zákazníkov a výrobok od nich prevzali späť. Za zakúpené výrobky vám budú vrátené peniaze na základe predajného dokladu. Vrátenie tovaru je možné do 31. 5. 2024,“ uvádza reťazec.
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september














Nahlásiť chybu v článku