Foto: TV Markíza

Ruža pre nevestu sa chýli ku koncu a tvorcovia prezradili, či plánujú tretiu sériu.

Meno víťazky Ruže pre nevestu sa dozvieme už o týždeň, mnohých ľudí však zaujíma, ako to vyzerá s ďalšou sériou. Reality šou sa už týždne teší diváckej obľube a po úspechu oboch sérií tak môžeme predpokladať, že sa na televízne obrazovky opäť vráti. Ako to celé vidia tvorcovia?

V šou Ruža pre nevestu osemnásť žien bojuje o jedného muža, ktorý si z nich vyberie tú, ktorá mu je srdcu najbližšia. Relácia spôsobila ošiaľ na Slovensku, ale aj v Čechách, no druhá séria sa pomaly končí. Portál Refresher sa preto obrátil na samotných tvorcov, aby prezradili, či plánujú v obľúbenej reality šou pokračovať aj tretí raz.

Bude aj tretie pokračovanie?

Už dnes na Markíze uvidíte predposlednú epizódu, v ktorej sa ženích Radko stretne s rodinami troch finalistiek, Stanky, Jennifer a Julie. Rodiny pricestujú na Srí Lanku. Už o týždeň sa dozvieme, ktoré z dievčat súboj o Radkovo srdce vyhralo. Televízia Markíza sa však vyjadrila, že je ešte veľmi skoro hovoriť o ďalšej sérii Ruže pre nevestu, avšak pokračovanie nevylúčili. Všetko sa vraj fanúšikovia dozvedia v správny čas.

Pozrite si zahraničnú adaptáciu

Aby ale divákov aspoň trochu nadchli, už od piatka si môžu na Voyo pozrieť austrálsku adaptáciu obľúbenej šou, ktorá má názov The Bachelor a žne mimoriadny úspech. To, že pripravili už deväť sérií, hovorí za všetko. Aspoň to vám môže spríjemniť dlhé čakanie na ďalšiu slovenskú verziu tejto šou.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články