Foto: MovieStillsDB

Na Twitteri sa začal šíriť hashtag #Wenclair.

Fanúšikovia seriálu Wednesday si obľúbili dvojicu spolubývajúcich — Wednesday Addams a Enid Sinclair. Sú diametrálne odlišné, no napriek tomu medzi nimi vzniklo priateľstvo. Vyzerá to však, že niektorí diváci by si vzťah týchto dvoch postáv predstavovali trochu inak. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Na začiatku seriálu to možno ani nevyzeralo, že by Wednesday a Enid mohli byť kamarátkami. Každá je úplne iná, no napokon sa ukázalo, že možno aj vďaka kontrastom im to tak dobre funguje.

Ako uvádza UNILAD, fanúšikovia začali nad ich priateľstvom intenzívnejšie premýšľať a niektorým dokonca napadlo, že by mohli byť aj niečím viac. Jeden dokonca napísal, že sú pre seba ako stvorené a vysvetlil, že by Enid bola pre Wednesday skutočne podporujúcou partnerkou.

Žartovali o tom, že by medzi nimi mohol vzniknúť románik

Zašlo to tak ďaleko, až sa k téme vyjadrili aj samotné predstaviteľky týchto postáv, herečky Jenna Ortega a Emma Myers. UNILAD cituje s odvolaním na rozhovor pre Pride slová Ortegy, podľa ktorej by to v dokonalom svete medzi nimi fungovalo.

K téme sa vyjadrila aj Myers pre Elite Daily a dodala, že počas nakrúcania dokonca žartovali o tom, že by medzi nimi mohol vzniknúť románik.

Foto: MovieStillsDB

Ich priateľstvo by mohlo pokračovať

Vzťah medzi Wednesday a Enid sa síce nekoná, no diváci očakávajú, že v prípadnom pokračovaní seriálu sa ich kamarátstvo bude ďalej rozvíjať. A nie je to vôbec nereálne.

Jeden z tvorcov, Alfred Gough, prezradil, že ak sa vznik 2. série potvrdí, chcel by sa zaoberať priateľstvom Wednesday s Enid a charakterom tejto postavy. „Seriál je vlastne o dievčati, ktoré vidí svet čiernobielo a učí sa, že existujú aj odtiene šedej,“ opísal. Viac priestoru by mohli dostať aj ostatní členovia rodiny Addamsovcov.

Najnovšie články