Foto: MovieStillsDB

Druhá séria zatiaľ nemá stanovený presný dátum vydania.

Seriál Wednesday sa stal po svojom uvedení na Netflixe obrovským hitom a mnohí fanúšikovia sa už nemôžu dočkať jeho pokračovania. Streamovacia služba konečne zverejnila o nej niečo viac a v novom videu predstavila herecké obsadenie. Prišla aj s niekoľkými prekvapeniami. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Skvelou správou je, že Jenna Ortega sa vracia v úlohe svojráznej Wednesday, takže sa máme na čo tešiť. No fanúšikov potešili aj ďalšie mená, ktoré sa v ukážke objavili. Predovšetkým jedno konkrétne, ktoré sa spája s filmom Rodina Addamsovcov.

Uvidíme legendárneho strýka Festera

„Sakra, dostali Christophera Lloyda, to je úžasné!“ Nadšene sa zdôveril komentujúci, pričom s týmto názorom nebol vôbec jediný. Niekto ďalší priznal, že je jeho obľúbeným hercom, takže sa má na čo tešiť. A my tiež.

Zaujímavé je, že Christopher Lloyd sa objavil aj vo filme Rodina Addamsovcov z roku 1991 a stvárnil strýka Festera. Ak by ste si ale mysleli, že si tu zopakuje túto ikonickú úlohu, nie je to tak, vysvetľuje portál Screen Rant. Akú rolu však dostane, zatiaľ známe nie je.

Pôjde tak už o druhú cameo úlohu v tomto seriáli — ak zalovíte v pamäti, možno si spomeniete, že sme v prvej sérii videli Christinu Ricci, ktorá kedysi stvárnila samotnú Wednesday.

Tri postavy budú chýbať

No na druhej strane až tri postavy z prvej série v pokračovaní neuvidíme. Alebo takmer neuvidíme. Ako uvádza magazín Deadline, Percy Hynes White (Xavier Thorpe) a Naomi J Ogawa sa na obrazovky nevrátia. Čo sa týka Jamieho McShana (šerif Donovan Galpin), diskutuje sa o tom, že jeho osud môže v druhej sérii skončiť, keďže je uvádzaný „iba“ ako hosťujúca hviezda.

Druhá séria Wednesday síce ešte nemá stanovený presný dátum uvedenia, no spomína sa rok 2025.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články