Foto: Twitter ( NEXTA)

Zmiznutá Diana má len 20 rokov.

V nedeľu 16. júna platili v ruskom meste Soči výstrahy pred búrkami. Mladý pár sa v tom čase napriek vysokým a silným vlnám prechádzal po pláži.

Muž so ženou sa držali za ruky, zrazu ich zhodila vlna a chvíľu nato žena zmizla. Ako informovali TN Noviny, len po 20-ročnej Diane aktuálne stále pátra záchranný tím.

Pátrajú po nej

Nešťastie zachytili kamery. Pár sa drží za ruky, prechádza sa popri brehu. V pozadí sú vidieť vysoké vlny, ktoré narážajú na pláž, žena napriek tomu ťahá muža viac do mora. V jednom momente prídu vyššie vlny, je vidieť, ako chytí Dianu okolo pása, no i tak padajú.

V ďalšom okamihu sa odpoja a ona zmizne. Na videu je vidieť, ako ju silný prúd odnáša preč, muž za ňou beží, hľadá ju, no bez úspechu. Po Diane pátra záchranný tím, čln skúmal vodu kilometer od brehu. Podľa informácií ruských médií sa ju stále nepodarilo nájsť.

Dianina sestra povedala, že sa na pláži nachádzali viacerí ľudia, no tí iba stáli, pozerali sa a celé nešťastie si natáčali na telefón. Dodala tiež, že muž, s ktorým bola mladá žena na pláži, je o 11 rokov starší. „Bol starší, mal si uvedomiť nebezpečenstvo a nepustiť ju k vode,“ myslí si.

Uložiť článok

Najnovšie články