Foto: The Heart Truth, Public domain, via Wikimedia Commons/ MovieStillsDB

Herečka Amanda Bynes na tom nie je práve najlepšie.

Bynes môžete poznať z filmov, ako napríklad Čo to dievča chce? alebo Ona je on!. Žiaľ, už dlhší čas ju sprevádzajú problémy. Teraz ju našli nahú potulovať sa v uliciach, mala utrpieť psychotickú epizódu.

Nahá sa túlala ulicami Los Angeles

Ako informuje Mail Online, 36-ročná Amanda Bynes skončila v rukách psychiatrov. Kedysi populárnu herečku podľa TMZ našli nahú potulovať sa v uliciach Los Angeles. Našťastie, podarilo sa jej zastaviť auto a oznámila šoférke, že utrpela psychotickú epizódu a potrebuje pomoc, následne si ju sama privolala. Amanda bola prevezená na policajnú stanicu a neskôr sa jej ujali psychiatri.

Amandu Bynes môžu lekári aj proti jej vôli držať pod dohľadom 72 hodín (túto dobu je možné predĺžiť). Počas tohto obdobia vyhodnotia jej celkový duševný stav. Bynes si podľa odborníkov, našťastie, nijak neublížila.

Foto: MovieStillsDB

V sobotu sa mala herečka zúčastniť podujatia 90´Con, no kvôli bližšie nešpecifikovaným zdravotným problémom napokon neprišla. Na verejnom podujatí sa mala objaviť prvýkrát od marca minulého roka. Nedávno sa ale pre web People vyjadrila, že sa na stretnutie s hereckými kolegami z komediálnej série She´s All That veľmi teší.

Pracuje na sebe, z problémov sa snaží dostať

Aj keď ju istý čas sprevádzal jeden škandál za druhým a v médiách sa objavila informácia, že jej partner zrušil zásnuby, Amanda sa snažila z problémov vyhrabať. Pracuje na svojom vzdelaní vo sfére módy a dizajnu, a rozhodla sa vytvoriť aj sériu parfumov. V marci v roku 2022 bolo ukončené aj 9-ročné obdobie opatrovníctva, počas ktorého mala Amandine právne záležitosti pod kontrolou jej matka Lynn.

Opatrovníctvo bolo nariadené v roku 2013 po tom, ako sa Amanda taktiež ocitla v rukách psychiatrov. Nedobrovoľne bola umiestnená v liečebnom zariadení v Pasadene po tom, čo mala na rováši viacero bizarných potýčok so zákonom.

V roku 2012 ju prichytili za volantom pod vplyvom alkoholu a okrem toho dvakrát po zrážke ušla z miesta nehody. V roku 2013 zas bola zatknutá po tom, čo z 36. poschodia manhattanského bytového komplexu vyhodila bongo.

Najnovšie články