Foto: Profimedia

Chce len, aby ľudia rešpektovali jej súkromie.

Speváčka hovorí o tom, že ľudia hrubo narúšajú jej súkromie. Už začiatkom januára kolovali internetom informácie o tom, že sa zosypala v reštaurácii po tom, čo si ju začali fotiť ľudia. Teraz mali do jej domu fanúšikovia poslať políciu. Speváčka má pocit, že je šikanovaná.

Fanúšikovia zavolali políciu

Ako informuje Mail Online, pred niekoľkými dňami sa v médiách objavila správa, že 41-ročná Britney Spears utrpela v reštaurácii manickú epizódu po tom, čo si ju fanúšikovia začali fotiť. Neskôr sa na sociálnych sieťach objavili tvrdenia, že si Britney zmenila meno na River Red. Tvrdila, že v reštaurácii sa správala zvláštne len preto, lebo si trochu vypila.

Vo štvrtok speváčka uverejnila na Twitteri správu o tom, že fanúšikovia k jej domu poslali políciu, ktorá údajne mala skontrolovať, či je v poriadku. Stalo sa tak po tom, čo zrušila svoje konto na Instagrame (v priebehu roka tak urobila už najmenej sedemkrát). Britney sa vyjadrila, že ľudia prekračujú všetky medze a narúšajú jej súkromie. Podľa Mail Online má pocit, že je šikanovaná.

Médiá ju opäť vykresľujú v zlom svetle

Dodáva, že aj keď policajti boli len pri bráne, nikdy nevošli do jej domu a po tom, čo zistili, že je všetko v poriadku, odišli, toto už zašlo priďaleko. Britney píše, že médiá ju opäť vykresľujú v zlom svetle a je to nespravodlivé. Aj keď svojich fanúšikov miluje, žiada ich, aby si udržiavali odstup.

Polícia pre web CNN potvrdila, že naozaj obdržala od vystrašených fanúšikov niekoľko hovorov a vykonala kontrolu, pri ktorej zistila, že Britney je v poriadku a nič jej nehrozí.

Uložiť článok

Najnovšie články