Foto: MovieStillsDB

Ak sa chcete vyhnúť možným spoilerom či predpovediam záveru 4. série, radšej tento článok preskočte a prečítajte si niektoré ďalšie z našej filmovej kategórie.

Štvrtá séria seriálu Stranger Things aktuálne láme na Netflixe jeden rekord za druhým. Podľa rebríčka Flixpatrol sa nachádza v zozname Top 10 najsledovanejších seriálov celosvetovo. Streamovací gigant pred niekoľkými dňami priniesol nedočkavým fanúšikom krátky náhľad finále tejto série. Okrem toho sa internete sa objavila aj fotografia a video, ktoré sú podľa fanúšikov znamením smutných správ, píše magazín Hello!. 

Na štvrtú sériu Stranger Things si fanúšikovia museli počkať dlhé tri roky. Netflix sa ich snažil udržať v ešte väčšom napätí a preto nevydal všetky jej časti naraz. V tomto prípade nerozdelil sériu rovnomerne na dve polovice, ako to urobil napríklad v prípade seriálu Lupin, ale naraz uviedol 7 epizód a finálne dve tejto série uzrú svetlo sveta už 1. júla.

Okrem iného prinesú divákom poriadny zážitok aj svojím rozsahom. Deviata časť má totiž trvať 2 hodiny a 30 minút. Takže o poriadny zážitok bude nepochybne postarané. Netflix uviedol k tomuto záveru predposlednej série seriálu aj krátku ukážku, ktorú si môžete pozrieť nižšie. Sľubuje priniesť poriadnu akciu, ktorú fanúšikovia aj v napätí očakávajú.

Snažia sa fanúšikom naznačiť svoj osud?

Ak ste nové časti Stranger Things zhltli za jeden večer, pravdepodobne sa už nemôžete dočkať pokračovania. No je možné, že vás to emocionálne dostane.

Magazín Hello! upozornil na niekoľko možných indícií, ktoré by mohli predpovedať blížiacu sa smrť hneď dvojice hlavných hrdinov.

Indíciou môžu byť šošovky

Spomína videoklip, v ktorom predstaviteľ Lucasa Sinclaira ukazuje svojmu hereckému kolegovi, ktorý stvárnil Dustina Hendersona, fotografiu samého seba, na ktorej má nasadené kontaktné šošovky. Video aktuálne koluje napríklad po TikToku.

@ykbyers I HOPE HE DOESNT OMD #lucassinclair #calebmclaughlin #strangerthings4 #strangerthings ♬ original sound – Ruby🫶🫶

Práve tento detail by mal podľa magazínu naznačovať, že Lucas sa stane obeťou Vecny – nepriateľa, s ktorým aktuálne hrdinovia bojujú. Ako možno viete, pri jej smrteľnom útoku sa postavám zmenia oči.

Odfotil sa s postrojom

Magazín pokračuje a pridáva fotografiu, ktorú zdieľal herec Noah Schnapp, predstaviteľ Willa Byersa. Na sociálnu sieť zdieľal selfie v zrkadle, na ktorej je odfotený s postrojom. Podľa fanúšikov to bolo znamenie, že bude ďalším v poradí.

Ak ste najnovšiu sériu Stranger Things prehliadli, Vecna zabíja spôsobom, že svoju obeť zdvihne do výšky a následne jej rozláme končatiny. Takže dôvodom, prečo má Noah na sebe postroj, by mohlo byť nakrúcanie tejto scény. A táto teória dostala aj fanúšikov seriálu.

To, že táto séria má byť mimoriadne temná, potvrdili aj samotní tvorcovia, ktorí ju prirovnali ku Game of Thrones. A ako určite viete, tento seriál nebol známy iba príbehmi odohrávajúcimi sa v rôznych lokáciách, ale aj tým, že pripravoval o životy hlavné postavy. Ako to ale bude v prípade Stranger Things naozaj, a či skutočne išlo o indície zo strany hercov, sa dozvieme už o dva týždne.

0
Uložiť článok
Komentovať