Foto: Instagram (iversanns)

Obľúbenej tanečnici a influencerky sa kritika dotýka viac, než by ste si mysleli. V dôsledku nej spravila rázny krok.

V momente, keď sa človek dostane do povedomia verejnosti, môže očakávať, že ho ľudia začnú kritizovať. Či už skrytí za rúškom anonymity, alebo to robia priamo pod vlastným menom, ľudia sa v súčasnosti neboja otvoriť si profil známych ľudí a na rovinu im napísať, čo všetko sa im na ich živote nepáči. 

Tanečnica Ivana Gáborík prijala pozvanie do podcastu Kluci z TKM, kde porozprávala o tom, aké je to byť manželkou hokejistu, o videách s Katkou Jakeš, ale tiež celkovo o tom, ako vníma sociálne siete a či to berie ako svoju prácu. Práve na Instagrame má najväčšiu podporu a jej fanúšikovskú základňu tvoria státisíce ľudí. Medzi nimi sa však skrývajú aj takí, ktorí ju tam prišli len kritizovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Robí to už viac ako 10 rokov

Tému sociálne siete načrtli moderátori otázkou, či bol Ivanin cieľ stať sa takto slávnou a získať si titul „influencerka“.

„Keď som ja začala s Instagramom, názov influencer neexistoval. Ja som začínala, neviem, či to nie je aj nejakých 15 rokov dozadu. To veľa ľudí nevedelo, že je nejaký Instagram a mne sa páčila tá pointa zdieľať s ostatnými ľuďmi nejaké moje vychytávky, niečo, čo mne pomohlo… to, čo doteraz vlastne. Ja mám veľmi rada módu, mám veľmi rada kozmetiku, veľmi rada varím,“ priznala Ivana a dodala: „Nezmenilo sa to. Stále je to o tom istom.“ 

Vysvetlila tak, že nezačínala s cieľom stať sa slávnou, alebo stať sa influencerom, tak ako to robia ľudia v súčasnosti, ale jednoducho mala vášeň pre vec. A hoci jej to stále robí radosť, priznala, že v súčasnosti už cíti, že si od tohto sveta sociálnych sietí musí niekedy oddýchnuť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

„Ľudia si berú dovolenky, ale aj ja potrebujem niekedy dovolenku. Takže som sa rozhodla, že budem mať týždňové prestávky. Urobí mi to dobre a nielen ja budem stále inšpirovať ostatných, ale potrebujem aj ten čas na to, aby som inšpirovala samu seba,“ vysvetlila manželka hokejistu.

Urobila rázny krok

Uložiť článok

Najnovšie články