Foto: MovieStillsDB / TikTok.com (katiemicucci)

Po operácii zverejnila video, v ktorom sa prihovorila fanúšikom.

Len pred pár dňami svet obleteli správy o tom, že hercovi zo Sám doma diagnostikovali rakovinu. Teraz prichádzajú informácie rovnako smutného charakteru. S touto chorobou bojuje aj herečka Kate Micucci, ktorá sa objavila napríklad v obľúbenom sitkome Teória veľkého tresku ako Lucy, Rajova priateľka, ale mohli ste ju vidieť aj v mnohých ďalších známych filmoch. So svojou úprimnou spoveďou prišla na TikToku, kde jej video videlo už takmer 2 milióny ľudí. 

Článok pokračuje pod videom ↓

„Som v nemocnici, pretože som po operácii kvôli rakovine pľúc,“ začala. Pokračovala vysvetľovaním toho, že nikdy v živote nefajčila, takže to bolo pre ňu veľkým prekvapením.

Kate Micucci v Teórii veľkého tresku, foto: MovieStillsDB

Priznala, ako jej ju diagnostikovali

Našťastie, rakovinu jej zachytili v skorom štádiu a nádor sa podarilo odstrániť. Podľa videa, ktoré zverejnila, to vyzerá, že herečku dobrá nálada neopúšťa, čo je pri tomto ochorení veľmi dôležité. Dokonca niekoľkokrát zažartovala, napríklad o tom, že nenakrúca TikTok, ale „Sick Tok“.

Okrem záberov, ako leží na nemocničnej posteli, na záver pridala aj ďalšie, napríklad, ako sa prechádza po chodbe.

Ľudia herečke v komentároch vyjadrili množstvo podpory a priali jej skoré uzdravenie. Viacerí sa pýtali na to, aké mala príznaky, a prečo sa rozhodla vyhľadať lekárov. Priznala, že sa tak stalo po výsledkoch krvných testov, kde niečo nesedelo a následne si pri snímkach srdca všimli škvrnu na pľúcach.

@katiemicucci

An update on what I’ve been up to. 🫁 #sicktok #hospital #imokay #solucky #sendinglove

♬ original sound – Katemicucci

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články