Stačili centimetre a všetko sa mohlo skončiť inak. Záchranné zložky boli dnes dopoludnia vyslané k dopravnej nehode, ktorá sa stala v obci Preseľany v topoľčianskom okrese, informuje polícia na sociálnej sieti.
„Vodič nákladného auta idúci od Topoľčian smerom do Nitry, sa pravdepodobne plne nevenoval situácii v cestnej premávke a plynule prešiel mimo cestu vpravo. Nehoda sa stala na mieste, kde sa nachádza obchod, cintorín a autobusová zastávka a tým pádom je chodcami veľmi frekventované,“ píše polícia.
„Vodič pri nehode utrpel ťažké zranenia a bol prevezený do nemocnice. Nikto iný našťastie zranený nebol,“ dodáva.
„Vzniknutá škoda bola predbežne vyčíslená na 70 000 eur. Prípadná prítomnosť alkoholu v krvi vodiča bude zisťovaná z krvnej vzorky, pretože vodič nemohol pre zranenia postúpiť dychovú skúšku,“ uzatvára polícia. Polícia v Topoľčanoch okolnosti, mieru zavinenia a presnú príčinu vyšetruje.
Milovníčka dinosaurov Monika: Jurský park je fikcia plná mutantov. Ak by prežili, my by sme tu neboli
Nikola a Hana dali výpoveď a odišli na Zanzibar. V podniku z novej časti Na nože sme sa najedli až na druhý pokus
Najobávanejšia žena histórie: Kráľovnej Boudici sa báli aj Rimania, jej besné plienenie prirovnávajú ku skaze Pompejí
Žena napísala odkaz a pred rokmi sa vyparila: Má zvláštnu poruchu pamäti, rodina po nej pátrala už dvakrát
Slovákov straší fenomén pracujúcej chudoby. Nemecké platy podľa analytika môžeme mať, zmeniť sa musí zásadná vec
Nastúpili do lietadla, po chvíli boli mŕtvi. Letecká katastrofa tímu Manchester United patrí medzi najhoršie v histórii
Mladík spadol do 45 cm škáry za chladničky v obchode a našli ho po 10 rokoch. Kým jeho telo hnilo, ľudia tam nakupovali
Poslanec Bartek exkluzívne pre interez: Františkovi Mikloškovi sa neospravedlním, nepovedal som nič vulgárne
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože
Nikola a Hana dali výpoveď v práci a odišli na Zanzibar: Ľudia tu zarábajú 171 eur mesačne, dostávame ponuky na vydaj








Nahlásiť chybu v článku