moviestillsdb.com

Posledná, ôsma séria seriálu Game of Thrones vyvolala u divákov rôzne reakcie. Veľká časť z nich bola skôr negatívna, ako pozitívna.

Aj napriek tomu, že seriál Game of Thrones patrí medzi obľúbené seriály a má veľký zástup fanúšikov, posledná séria u divákov pohorela. Namiesto pozitívnych reakcií sa objavili rôzne petície a negatívne komentáre, ktoré žiadali o natočenie série odznova.

Najnovšie však spoločnosť HBO prekvapila divákov seriálu znova a to tým, že poslednú časť ôsmej série s názvom The Iron Throne, prihlásila na boj o prestížnu cenu Emmy v kategórii „Najlepší scenár pre dramatický seriál“. Informuje o tom portál ladbible.com

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa gameofthrones (@gameofthrones),

Diváci na seba nedali dlho čakať a na sociálnych sieťach sa začali postupne objavovať rôzne príspevky, v ktorom netajili svoje prekvapenie nad výberom tejto časti a mnohí sa na výbere tejto časti zabávajú. HBO malo totižto na výber zo šiestich epizód poslednej série, z ktorých jednu do spomínanej kategórie mohli vybrať. Jednou z možností bola aj druhá časť s názvom Knight of the Seven Kingdoms, ktorá však nakoniec vybraná nebola.

Okrem kategórie o najlepší scenár bol však seriál Game of Thrones prihlásený aj o boj v ďalších kategóriách ako napríklad Najlepšia réžia, Najlepší herec v hlavnej úlohe či Najlepšia herečka v hlavnej úlohe.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Game of Thrones (@gameofthronesnotofficial),

Herci či tvorcovia si za seriálom stoja a aj napriek sklamaniu mnohých fanúšikov veria, že posledná séria bola skvelá. Spoločnosť HBO však už o prihlásení seriálu do boja o ceny rozhodla a o tom, či sa nakoniec Game of Thrones do nominácií dostane, sa dozvieme 16. júla, kedy budú vyhlásené.

ladbible.com

Najnovšie články